Zarejestruj / Zaloguj

Odliczamy dni do Nowego Roku

kuracje_spa
Wciąż za dużo ważysz, a sylwestrowa kreacja jest znowu zbyt ciasna. Co powiesz na przyjemne odchudzanie oraz jednoczesną pielęgnację przed nocą sylwestrową? Okazuje się w przerwie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem można bardzo dużo zdziałać. Hotele SPA prześcigają się w opracowywaniu jak najaktywniejszych urlopów w przerwie świątecznej.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Modelowanie sylwetki za pomocą połączenia magnetoterapii i terapii ...

modelowanie ciała
Ćwiczenia fizyczne oraz dieta często wydają się być niewystarczającymi działaniami do osiągnięcia perfekcyjnej sylwetki. Treningi oraz odpowiednie odżywianie mogą nie przynosić zadowalających efektów, zwłaszcza, jeśli osoba je stosująca jest już po 40 roku życia. Dzieje się tak głównie z powodu utraty jędrności ciała, której samym wysiłkiem oraz racjonalną dietą nie można łatwo odzyskać. Ciału człowieka potrzebne są dodatkowe impulsy wspomagające ćwiczenia, a są nimi zabiegi wykonywane w salonach Wellness i SPA.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Air Brush Tanning System - opalanie natryskowe

air brush, opalanie
Opalanie jest dosyć niebezpieczne, może przyczynić się do różnych groźnych chorób skóry i znacznie przyspiesza jej starzenie. Nowoczesna metoda opalania natryskowego tzw. Air Brush Tanning System łatwo i bez niszczącego działania promieni UV, mogącego wywołać raka skóry, ubiera skórę pacjenta w zdrowy, naturalny odcień brązu.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI Powiśle

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI
mieści się na Powiślu w niedalekim sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, vis a vis Centrum Nauki Kopernik, gdzie kilka kroków od Starówki otoczeni jesteśmy ciszą, zielenią, sąsiedztwem klimatycznych restauracji, kafejek i Wisły.


Cudowne działanie pierwiosnka - terapia dla twarzy i włosów

pierwiosnek
Zabiegi wykorzystujące nieocenione właściwości niezwykłej rośliny pierwiosnka przynoszą niesamowite efekty w postaci polepszenia kondycji skóry twarzy oraz włosów.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Zielona kawa - termiczny zabieg na cellulit

zielona kawa
Zabieg z zielonej kawy jest szczególnie zalecany do oczyszczania skóry, eliminacji toksyn z organizmu, zwalczania wolnych rodników oraz usuwania nadmiaru wody z tkanek.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie