Zarejestruj / Zaloguj

Rodzaje masażu twarzy

masaż twarzy
W wierzeniach, niektórych kultur ludzka twarz, to zwierciadło duszy. Istnieją również przekonania, że pomiędzy kształtem twarzy, a ludzkim charakterem istnieje silny związek.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Nadpotliwość latem - kilka metod na jej przeciwdziałanie

nadpotliwosc
Organizm człowieka produkuje ok. 800 ml potu dziennie. Latem jego produkcja może sięgnąć nawet kilku litrów. Pot wytwarzany jest przez gruczoły potowe, które rozmieszczone są na całym ciele. Odgrywa bardzo ważną rolę w organiźmie człowieka. Pomaga on utrzymać stałą ciepłotę ciała, oczyszcza organizm.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Masaż szwedzki również dla kobiet w ciąży

masaz szwedzki
Doskonałą formą relaksu, który poprawia samopoczucie jest masaż szwedzki, który może być wykonywany nawet u kobiet w ciąży (od trzeciego trymestru ciąży).

Komentarze (2) Czytaj całość…

W pełni naturalne, ekologiczne kosmetyki dla Twojej skóry

ekologiczne kosmetyki
Odwieczne marzenie człowieka o zachowaniu młodego wyglądu oraz  trend „zdrowego życia”, rozpoczęło modę na stosowanie ekologicznych, naturalnych kosmetyków.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Kąpiel z aromatycznymi olejkami lawendą, paczulą oraz cytryną

lawenda
Kąpiel z olejkiem lawendowym, paczulowym oraz cytrynowym to niesamowita uczta dla zmysłów. Zastosowane olejki na zasadzie terapii zapachem odprężają, uspakajają, przeciwdziałają zmęczeniu oraz pomagają zregenerować siły do dalszego działania.
Dzięki delikatnemu działaniu kąpiel przeznaczona jest do każdego typu skóry, nawet tej bardzo wrażliwej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Zabiegi body SPA - uciecha dla zmysłów i ciała

SPA, ciało
Warto jest od czasu do czasu poddać się luksusowemu zabiegowi, który odpręży zmęczone ciało i ukoi nerwy. Wypoczęta dobrze odżywiona skóra działa pozytywnie na wygląd człowieka. W bardzo łatwy sposób, przy przyjemnej muzyce i pięknym otoczeniu można poddać się serii upiększających zabiegów, które wzmocnią siły i urodę ludzi. Poniżej zostały opisane zabiegi SPA tj.: Comfort SPA, Ocean Force, Algamater, Obudzi Cię Piękno.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie