Zarejestruj / Zaloguj

Pourazowa rekonstrukcja prącia

rekonstrukcja penisa
Rekonstrukcja penisa wykonywana jest u mężczyzn, którzy utracili go na skutek nieszczęśliwego wypadku lub amputacji spowodowanej chorobą. Utrata prącia prowadzi do wielu zaburzeń fizjologicznych, jak i psychologicznych u mężczyzn. Pozbawia ona ich możliwości współżycia seksualnego oraz oddawania moczu w charakterystyczny dla nich sposób. Dodatkowo wywołuje wiele zaburzeń psychologicznych, których wynikiem jest głęboka depresja oraz kompleksy.


Korekta skrzywionego prącia

skrzywione prącie
Wady zewnętrzne męskich narządów płciowych przyczyniają się do wielu złożonych problemów, które prowadzą do szeregu dysfunkcji. Jednym z aspektów anomalii wyglądu męskiego prącia jest poczucie mniejszej atrakcyjności przez mężczyzn, co w rezultacie prowadzi do wielu zaburzeń w kontaktach międzyludzkich. W związku z powyższym, oprócz potrzeby korekty wad zewnętrznych męskich narządów ze względu na zdrowie fizyczne pacjenta, ujawnia się również silna psychiczna determinacja chorych.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie