Zarejestruj / Zaloguj

Lipofilling - modelowanie i odmładzanie dłoni

 lipofilling
Specjaliści od wizerunku często kierują się oceną wieku danej osoby po wyglądzie dłoni. W kolorowej prasie oraz „plotkarskich” serwisach często można znaleźć uszczypliwe uwagi redaktorów na temat niesamowicie wyraźnego kontrastu pomiędzy stanem twarzy danej celebrytki, a wyglądem jej dłoni. Kierują się oni przesłanką „pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci ile masz lat”.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Hydrobalans - nawilżenie i odmłodzenie dłoni

nawilżenie dłoni
Zadbane dłonie są niewątpliwie wizytówką każdego. Niestety w pewnym okresie życia zaczynamy starzeć się i proces ten odbija się również na naszej skórze. Zabiegi odmładzające oraz regenerujące skórę powinny objąć całe ciało, a w szczególności te partie, które są szczególnie wrażliwe i delikatne. Skóra dłoni zwłaszcza u kobiet jest cienka i wrażliwa, wymaga, więc ona szczególnej troski.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Wszczepianie implantu bicepsa (mięśnia dwugłowego ramienia)

implant bicepsa
Implanty bicepsa wszczepiane są w celu powiększenia masy ciała i podkreślenia definicji mięśnia górnej części ramienia. Każdy, kto ćwiczy i w trudzie pracuje na swoją sylwetkę wie, jak ciężko jest osiągnąć wymarzone wymiary poszczególnych partii ciała. Dzięki implantom pacjent uzyskuje atrakcyjny, proporcjonalny wygląd nie tylko ramienia, ale i całego ciała. Idealnymi kandydatami na operację plastyczną wszczepienia implantu bicepsa są osoby cieszące się dobrym stanem zdrowia, a wśród nich kobiety i mężczyźni pragnący uzyskać pełniejszy wygląd mięśnia bicepsa.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Brachioplastyka - operacja plastyczna ramion

operacja plastyczna ramion
Plastyka okolicy ramion polega na usunięciu zbędnej, zwisającej skóry z okolicy ramion. Jest ona często wykonywana w połączeniu z odsysaniem tłuszczu w tych miejscach.


Komentarze (6) Czytaj całość…

Implant mięśnia naramiennego - powiększenie i korekta ramion

implant mięśnia naraminnego
Implanty mięśnia naramiennego używane do korekty wad wrodzonych lub rekonstrukcji ramienia po wypadku mogą pomóc w odzyskaniu dawnego wyglądu. Niestety lekarze przyznają, że bardzo ciężko jest odtworzyć tego typu mięsień i nadać ciału symetryczny wygląd. 
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet - modelowanie ramion

liposukcja ramion
Grube ramiona zwłaszcza u kobiet bywają problemem, którego trudno pozbyć się stosując ćwiczenia fizyczne oraz dietę. Czasami pomimo prawidłowo zaplanowanego treningu oraz racjonalnie ułożonego jadłospisu, tłuszcz odkłada się w miejscach skąd trudno go usunąć. Jedną z metod, która modeluje ciało i może być stosowana do niwelowania tłuszczu z okolic ramion jest wodna liposukcja.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie