Zarejestruj / Zaloguj

Protezy - problem nie tylko starszych osób

protezy
Problem utraty zębów dotyczy zarówno bardzo młodych ludzi, jak i starszych. Czasami na skutek chorób oraz obranych metod leczenia, chory traci zęby. Do utraty zębów może dojść również na skutek nieszczęśliwych wypadków. Na szczęście obecnie ludzie mają dostęp do każdej nawet najbardziej zaawansowanej techniki protetycznej, która ułatwi im życie i zmniejszy dyskomfort utraty naturalnych zębów.


Porcelanowe licówki - korekta niechcianych szpar między przednimi zębami

porcelanowa licówka
Ładny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Któż nie dąży do tego, aby jego uśmiech był śnieżnobiały, beż żadnych krzywizn, szpar oraz przebarwień. Niestety idealny uśmiech jest bardzo często niedoścignionym marzeniem wielu osób, których zęby rosną w złym układzie.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korona na korzeniu zęba - metodą na uzupełnienie utraconego zęba

korona
Utrata zębów jest niewątpliwie bardzo nieprzyjemna dla każdego człowieka. Czasami utrata zdrowych zębów powiązana jest z przeżyciem nieszczęśliwego wypadku, w wyniku, którego korona zdrowego zęba ulega zniszczeniu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korony w mostach

korony na mostach
Utrata zęba nie jest dla nikogo niczym przyjemnym. Bez względu na wiek każdy w ten sposób odczuwa brak zęba. Jednym z rozwiązań dla osób, które utraciły kilka zębów są tzw. mostki. Most to stała proteza uzupełniająca braki od jednego do kilku zębów. Odtwarza on kształt utraconych zębów i posiada elementy mocujące na naturalnych, zdrowych zębach.


Protezy elastyczne - estetyczne i wygodne rozwiązanie

protezy elastyczne
Ludzie, którzy utracili w większości swoje naturalne uzębienie zmuszone są do noszenia protez. Częstokroć osoby takie skarżą się na ból związany z noszeniem ciężkiej, sztywnej protezy, którą jest bardzo trudno dopasować do ich szczęk. Przesuwanie się protezy podczas jedzenia, urażanie dziąseł są dosyć częstymi dolegliwościami starszych osób.


Naturalny nowy uśmiech

uśmiech
PROTETYKA to dział stomatologii zajmujący się odbudową utraconych tkanek zęba oraz uzupełnieniem pojedynczych lub mnogich ubytków zębowych.  


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie