Zarejestruj / Zaloguj

Masaż z podczerwienią

promienie podczerwone
Bardzo korzystną formą relaksu jest masaż wykorzystujący światło podczerwieni. Wyżej wymieniony masaż wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia wyposażonego w różne nakładki masujące. Masaż z podczerwienią może być wykonywany na całym ciele lub na wybranych jego partiach. Najczęściej jest on wykonywany na: plecach, brzuchu, udach i dekolcie.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Kapsuła Kolor SPA - głęboki relaks

kapsuła SPA
Koloroterapia była znana i stosowana już w starożytności. Kolory były używane do przywracania równowagi i harmonii w ludzkim organiźmie. Obecnie zaawansowana technologia pozwala na wykorzystanie wiedzy sprzed wieków w nowoczesnych urządzeniach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

SPA - zabiegi w kapsułach

kapsuła SPA
SPA to nie tylko tradycyjne masaże i kąpiele. To również nowoczesna technologia dla osób, którzy w natłoku codziennych spraw nie mają czasu na kilkudniowy wypoczynek w malowniczym kurorcie. Obecnie nawet w centrach tętniących życiem miast można skorzystać z dobrodziejstw SPA. W nowoczesnych salonach kosmetycznych wyposażonych w indywidualne sauny w formie kapsuł łączących w sobie nowatorstwo i tradycję można jednocześnie doświadczyć odrobiny wytchnienia od codziennych zmartwień oraz poddać się przyjemnym zabiegom kosmetycznym.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Kapsuły termiczne na podczerwień - relaks oraz oczyszczenie

kapsuła SPA
Promieniowanie podczerwone korzystnie wpływa na urodę oraz samopoczucie człowieka. Jest ono częścią promieniowania słonecznego, które pozytywnie oddziałuje na skórę. Zdrowotne działanie kapsuły ze światłem podczerwonym polega na przenikaniu ciepła poprzez wszystkie powłoki skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

PowerSlim - energia życia

powerslim
Energia życia w słoneczny dzień otacza nas cały czas. Jej dobroczynne właściwości znano już 3000 lat temu w Chinach, dokąd sięga tradycja leczenie dłońmi. Jej naturalne przymioty stosowali do uzdrawiania indyjscy  jogowie zaś sami korzystamy z niej sprawiając ulgę zmęczonym oczom, zakrywając je dłońmi.  Emituje ją organizm matki, gdy tuli noworodka, wpływając w ten sposób na pierwsze chwile życia dziecka i jego późniejszy rozwój.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie