Zarejestruj / Zaloguj

Chcesz się pozbyć niedoskonałości? Zrób to zimą!

Jeśli myślisz o poprawie swojego wyglądu, borykasz się z problemami skórnymi lub chcesz wyglądać świeżo i zdrowo na wiosnę, pamiętaj, że właśnie teraz jest najlepszy czas na wszelkie zabiegi i kuracje! Sprawdź, jakie nieinwazyjne, bezpieczne i skuteczne sposoby pozwolą poprawić jędrność twojej skóry, spłycić bądź całkowicie usunąć zmarszczki lub zniwelować trądzik.


Lasery i ich oddziaływanie na tkankę

lasery
Lasery są obecnie wszechobecne w różnych dziedzinach medycyny. Zabiegi przy użyciu lasera są obecnie bardzo popularne.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Laser pixel - skuteczna redukcja blizn z minimalnym okresem rekonwalescencji

redukcja blizn
Blizny powstają na skutek różnych czynników i przybierają zróżnicowany kształt oraz postać. Czasami blizny powstają w wyniku przeprowadzonych operacji, kiedy indziej na skutek przebytych chorób skóry lub nieszczęśliwych wypadków.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Body Mix - mix zabiegów na niedoskonałości ciała

body mix
Problemy z nierównomiernym odkładaniem się tłuszczu ma zdecydowana większość ludzi. Nawet bardzo szczupłe osoby o smukłej sylwetce narzekają na znaczne pokłady tłuszczu w niechcianych miejscach, takich jak np.: ramiona, brzuch, uda, czy też łydki.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Lasery w chirurgii estetycznej - dermabrazja laserowa

dermabrazja_laserowa
W medycynie wykorzystuje się kilkanaście różnego rodzaju urządzeń laserowych. Ze względu na charakter oddziaływania na tkankę lasery można podzielić na dwie grupy: lasery wysokoenergetyczne (chirurgiczne) hard lasers i lasery niskoenergetyczne (biostymulacyjne) soft lasers.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Laserowe usuwanie przebarwień

przebarwienia
Wśród szerokiej gamy laserów dostępnych na rynku wysokie rekomendacje uzyskuje laser Fraxel®. Jest to przełomowa, bezinwazyjna metoda stosowana w medycynie estetycznej. Wyklucza użycie jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Po zabiegu czujemy się jak po intensywnym opalaniu i bez większych problemów możemy powrócić do życia codziennego.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie