Zarejestruj / Zaloguj

Nieinwazyjna estetyczna korekta uśmiechu

korekta uśmiechu
Ładny uśmiech to niewątpliwie atut w dzisiejszych czasach. Do gabinetów specjalizujących się w poprawianiu wyglądu zębów zgłasza się coraz więcej osób zainteresowanych poprawą swojego uśmiechu. Swoją decyzję o „odnowieniu zębów” argumentują zarówno przesłankami osobistymi, jak i zawodowymi. Coraz częściej szybką poprawą swojego uzębienia zainteresowane są osoby pełniące funkcje publiczne lub, których życie zawodowe wymaga nawiązywania kontaktów. Niewątpliwie harmonijny uśmiech wpływa na wizerunek człowieka oraz jego atrakcyjność.
 

Komentarze (8) Czytaj całość…

Bezbolesne leczenie próchnicy za pomocą ozonu - minusy stosowania

ozon
Wizyta u dentysty bez bólu wydaje się być marzeniem. Jednak naukowcy intensywnie pracują nad nowymi technologiami, które wyeliminują ból podczas borowania zębów. Stosunkowo nową metodą usuwania próchnicy jest zastosowanie bezbolesnej metody „borowania ozonem”.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Bezbolesne leczenie próchnicy za pomocą ozonu

ozon
„Borowanie ozonem” jest potoczną nazwą dla nowej metody usuwania próchnicy stosowanej w gabinetach stomatologicznych. Jest ona stosowana do odkażania kanałów zębów oraz leczenia aft.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Bonding - odbudowa uszkodzonych zębów

bonding
Bonding to metoda odbudowy zębów za pomocą materiału kompozytowego. Taka technika odbudowy zęba zapewnia perfekcyjne odwzorowanie jego zniszczonych tkanek.
Do zabiegu używany jest światłoutrwaldzalny, podwójnie wiążący materiał kompozytowy. Materiał taki występuje w różnych kolorach, które można dopasować do barwy zębiny oraz zęba.


Mikroabrazja szkliwa - ogólna charakterystyka procedury

mikroabrazja szkliwa
Mikroabrazja szkliwa przeprowadzana jest w celu niwelacji przebarwień zębów na skutek zachodzącej w nich:
- wad rozwojowych twardych tkanek;
- fluorozy (plamkowego szkliwa);
- demineralizacji.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Biżuteria nazębna

biżuteria, zęby
Moda na biżuterię nazębną tzw. "twinkles" przybyła do nas z USA i krajów Europy Zachodniej. Jest najnowocześniejszym osiągnięciem stomatologii estetycznej.
Biżuteria nazębna – trochę historii
Historia biżuterii nazębnej jest prawie tak stara jak człowiek. Jej początki sięgają kultur starożytnych Majów, którzy potrafili zabarwiać swoje zęby mieszanką  ziół i obklejali je cienkimi płatkami złota.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie