Zarejestruj / Zaloguj

Wypełnienia kompozytowe - estetyczne plomby w zębach

plomby kompozytowe
Dawniej wizyta u stomatologa była, dla niektórych osób ostatecznością. Czasami nawet nie leczono zębów, nie plombowano ich, gdyż ludzie żyli w przekonaniu, że lepiej usunąć ząb, niż go łatać nieestetycznymi ciemnymi plombami. Istnym koszmarem były wypełnienia stosowane do plombowania zębów przednich. Szybko ciemniały i przybierały kolor brunatno – brązowy. Co gorsza, niektórzy rezygnowali z leczenia zębów i doprowadzali do takiego stanu choroby tkanki zęba, że jedynym wyjściem była ekstrakcja.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Operacyjne odsłonięcie zęba zatrzymanego

zatrzymany ząb
Zęby zatrzymane stanowią poważny problem zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy, którzy starają się jak najefektywniej doprowadzić do ich prawidłowego umiejscowienia.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Laserowe borowanie zębów - bezbolesna wizyta

laserowe borowanie
Czyżby sen o bezbolesnej wizycie o stomatologa ziścił się? Czyżby wszyscy cierpiący na dentofobię mogli spokojnie usiąść na fotelu zabiegowym bez paniki? Okazuje się, że tak. Obecnie jedną z najnowszych technologii wprowadzonych do gabinetów jest borowanie światłem lasera. Jest to metoda wciąż nowa i nie jest szeroko praktykowana, dlatego nie w każdy stomatolog ją stosuje.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Zadbajmy o dziąsła w domu

pielęgnacja dziąseł
Przestrzeganie kilku prostych zasad dbania o dziąsła może uchronić nas przed poważnymi powikłaniami związanymi z zaawansowanymi chorobami dziąseł. Regularne wizyty u stomatologa są gwarancją zdrowych dziąseł.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Znieczulenie pod kontrolą

znieczulenie
Strach przed wizytą u stomatologa jest dosyć powszechnym zjawiskiem. Niewątpliwie wizyta u dentysty nie należy do najprzyjemniejszych zwłaszcza jeśli ktoś ma nadwrażliwe zęby.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Dental Spa

dental spa
Dental Spa kliniki stomatologiczne, w których zabiegi z zakresu szeroko rozumianej stomatologii łączone są z zabiegami medycyny estetycznej i SPA.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie