Zarejestruj / Zaloguj

Zimowe otulenie z kompleksową terapią Linerase

Gdy na zewnątrz mróz i zawierucha otul swą twarz i delikatne partie ciała nadając im odpowiednią gęstość, sprężystość i elastyczność. Już dziś jest to możliwe! Dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny przeciwstarzeniowej oferuje 3-etapową terapię atelokolagenem Linerase. Zabieg w naturalny i małoinwazyjny sposób utrzyma skórę w dobrej kondycji, przywracając jej młodość i spektakularny blask.    

Komentarze (1) Czytaj całość…

Rewitalizacja skóry

rewitalizacja skóry
Pierwsze oznaki starzenia mogą być widoczne nawet już po 25 roku życia. Ich ujawnianie się zależy od indywidualnych predyspozycji człowieka jak również od wielu czynników zewnętrznych.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w likwidacji zmarszczek

osocze bogatopyłkowe
Zabieg polegający na podaniu do skóry za pomocą różnych technik osocza bogatopłytkowego polega na wykorzystaniu zdolności regeneracyjnych organizmu człowieka. Osocze bogatopłytkowe jest bogate w komórki i czynniki wzrostu z krwi.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Wypełniacze stosowane do wypełniania bruzd nosowo - wargowych

wypełniacze, bruzdy nosowo-wargowe
Jaki preparat jest dla Ciebie odpowiedni?
Chcesz pełniejszych ust? A może chcesz się pozbyć starczych zmarszczek między nosem, a ustami albo zająć się kurzymi łapkami obok oczu? Wybór odpowiedniego produktu do tych celów, a także samo zaplanowanie szeregu zabiegów może budzić trochę zakłopotania zwłaszcza, że na rynku medycyny estetycznej obecnych jest wiele preparatów mogących być zastosowanymi przez pacjenta. Osoba decydująca się na zabieg likwidacji zmarszczek na twarzy stoi przed wieloaspektowym dylematem, na który składa się m.in. poniesienie kosztów operacji, ryzyko doświadczenia bólu podczas zabiegu, czy też ryzyko trwałości rezultatów pozabiegowych. Dla każdego pacjenta ważne jest wyeliminowanie takich rozwiązań, które mogą zadziałać nieodpowiednio.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Wypełnianie zmarszczek kaniulą

kaniula
Dotychczas do wypełniania zmarszczek stosowane były tylko igły, które dosyć często przysparzały pacjentom bólu oraz powodowały powstawanie sinych kropek na skórze w miejscu nakłucia. W celu zapewnienia najwyższego standardu komfortu podczas zabiegu, a zarazem zwiększenia jego efektywności lekarze opracowali techniki iniekcji wypełniaczy za pomocą tzw. kaniul.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Technika stalagmitowa na cienie i sińce pod oczami

cienie i sińce pod oczami
Okolice oczu są niezwykle wrażliwymi obszarami skóry twarzy. Oczy i okalająca je bardzo cienka skóra stanowiły dotychczas barierę przy wykonywaniu zabiegów odmładzających.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie