Zarejestruj / Zaloguj

Zabieg cynamonowy - skuteczne wyszczuplanie

cynamon, wyszczuplenie
Zabieg cynamonowy to niezwykle aromatyczna i bardzo przyjemna procedura. Osoba jemu poddawana jest zatopiona w unikanej rozkoszy aromatycznego zapachu cynamonu, który pobudza ludzkie zmysły. Oprócz funkcji aromaterapii zabieg również intensywnie wyszczupla. Cynamonowa terapia jest szczególnie zalecana dla osób, które chcą pozbyć się obwisłej skóry oraz cellulitu.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Zadbane paznokcie

pielęgnacja paznokci
Ładne, zadbane paznokcie, to naturalna ozdoba każdego. Wystarczy od czasu do czasu wykonać kilka prostych zabiegów, a płytka paznokcia będzie błyszcząca, mocna i lekko zaróżowiona.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Męska pielęgnacja na przestrzeni wieków…

Mocna czarna kreska wokół powiek wykonana mieszaniną popiołu i czarnego ołowiu, oraz policzki muśnięte sproszkowaną ochrą – to elementy wizerunku starożytnych Egipcjan. W Egipcie męski makijaż był sposobem na uchronienie się przed  złymi duchami. Obowiązkiem było codzienne nacieranie się olejkami, Egipcjanie niezwykle starannie golili też całe ciało.


Body Coffee - energetyzujący zabieg

body coffee
Zabiegi z serii Body Coffee działają kompleksowo na cały organizm człowieka. Kawa to nie tylko tzw. „booster” energii, to także bogactwo antyooksydantów, które chronią skórę przed szkodliwymi, wolnymi rodnikami. Aromatyczne zabiegi wykonywane na bazie kawy to relaks oraz kompleksowa pielęgnacja skóry.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Aqua Musicale - słodka nieważkość

aqua musicale
Aqua Musicale to przyjemny seans utrzymujący ciało w magicznej nieważkości. Procedura odbywa się w specjalnym mini basenie, gdzie woda jest zasolona na poziomie 6% i dzięki temu ciało utrzymywane jest na jej powierzchni.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Nitkowanie brwi - tajemnica pięknych brwi

nitkowanie brwi
Któż nie zachwyca się pięknymi, gęstymi, idealnie wyprofilowanymi brwiami hinduskich kobiet. Ich szlachetne i pełne wdzięku spojrzenie urzeka pięknem ludzi pochodzących z innych kultur.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie