Zarejestruj / Zaloguj

Poczuj przypływ szczęścia podczas zabiegu Czekoladowa euforia

czekoladowa
Poczuj przypływ szczęścia podczas zabiegu Czekoladowa euforia w nowym salonie Dermika Salon&Spa w Częstochowie

Komentarze (1) Czytaj całość…

Masaż z elementami aromaterapii - kompleksowe oddziaływanie na ciało

aromaterapia
Aromaterapia to swoistego rodzaju terapia zapachami, której celem jest przeciwdziałanie różnym niepożądanym stanom organizmu za pomocą pachnących, lotnych substancji wytwarzanych przez rośliny, czyli olejków eterycznych. Substancje te są wciąż nie do końca poznaną tajemnicą i niektórzy podchodzą do nich z dużą dozą niedowierzania.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Czarne złoto - borowinowy okład

kąpiel borowinowa
Borowina jest skarbem Polski, który odkryto już bardzo dawno temu. Oprócz właściwości użyźniającej glebę ma ona szerokie zastosowanie w lecznictwie i kosmetyce. Borowina zawiera cenne składniki biologiczne, które korzystnie wpływają na różne choroby narządów ruchów oraz choroby reumatyczne.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Sucha kąpiel w zmielonej korze drzew

kora, sucha kąpiel
Zabieg enzymatyczny polegający na suchej kąpieli w korze drzew z dodatkiem zmielonych suszonych warzyw oraz wyciągu z roślin pochodzi z Chin. Procedura wpisała się w tradycję chińską i jest uważana za bardzo korzystną dla ciała i umysłu człowieka. Kiedyś była ona wykonywana w domach, jako świąteczny rytuał oczyszczający i wzmacniający ciało. W dzisiejszych czasach ze względu na duży nakład czasu, jaki jest potrzebny do jego wykonania jest on przeprowadzany w salonach kosmetycznych.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Zabieg cynamonowy - skuteczne wyszczuplanie

cynamon, wyszczuplenie
Zabieg cynamonowy to niezwykle aromatyczna i bardzo przyjemna procedura. Osoba jemu poddawana jest zatopiona w unikanej rozkoszy aromatycznego zapachu cynamonu, który pobudza ludzkie zmysły. Oprócz funkcji aromaterapii zabieg również intensywnie wyszczupla. Cynamonowa terapia jest szczególnie zalecana dla osób, które chcą pozbyć się obwisłej skóry oraz cellulitu.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Zadbane paznokcie

pielęgnacja paznokci
Ładne, zadbane paznokcie, to naturalna ozdoba każdego. Wystarczy od czasu do czasu wykonać kilka prostych zabiegów, a płytka paznokcia będzie błyszcząca, mocna i lekko zaróżowiona.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie