Zarejestruj / Zaloguj

Lipa - naturalna metoda na rozszerzone naczynia krwionośne oraz trądzik

lipa, trądzik
Zabieg wykonywany na bazie kosmetyków zawierających ekstrakt z kwitnącej lipy obkurcza naczynia krwionośne. Wyżej wymieniona procedura jest szczególnie zalecana dla skóry:

Komentarze (4) Czytaj całość…

Kąpiel w kozim mleku - zdrowa piękna skóra

kąpiel w kozim mleku
W starożytności kozie mleko oraz miód były nieocenionymi produktami do poprawiania urody. Każdy zna pradawną historię o zjawiskowo pięknej Kleopatrze, która swą alabastrową skórę zawdzięczała właśnie kąpielom w kozim mleku. Obecnie kozie mleko jest również doceniane przez specjalistów.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Poczuj przypływ szczęścia podczas zabiegu Czekoladowa euforia

czekoladowa
Poczuj przypływ szczęścia podczas zabiegu Czekoladowa euforia w nowym salonie Dermika Salon&Spa w Częstochowie

Komentarze (1) Czytaj całość…

Masaż z elementami aromaterapii - kompleksowe oddziaływanie na ciało

aromaterapia
Aromaterapia to swoistego rodzaju terapia zapachami, której celem jest przeciwdziałanie różnym niepożądanym stanom organizmu za pomocą pachnących, lotnych substancji wytwarzanych przez rośliny, czyli olejków eterycznych. Substancje te są wciąż nie do końca poznaną tajemnicą i niektórzy podchodzą do nich z dużą dozą niedowierzania.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Czarne złoto - borowinowy okład

kąpiel borowinowa
Borowina jest skarbem Polski, który odkryto już bardzo dawno temu. Oprócz właściwości użyźniającej glebę ma ona szerokie zastosowanie w lecznictwie i kosmetyce. Borowina zawiera cenne składniki biologiczne, które korzystnie wpływają na różne choroby narządów ruchów oraz choroby reumatyczne.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Sucha kąpiel w zmielonej korze drzew

kora, sucha kąpiel
Zabieg enzymatyczny polegający na suchej kąpieli w korze drzew z dodatkiem zmielonych suszonych warzyw oraz wyciągu z roślin pochodzi z Chin. Procedura wpisała się w tradycję chińską i jest uważana za bardzo korzystną dla ciała i umysłu człowieka. Kiedyś była ona wykonywana w domach, jako świąteczny rytuał oczyszczający i wzmacniający ciało. W dzisiejszych czasach ze względu na duży nakład czasu, jaki jest potrzebny do jego wykonania jest on przeprowadzany w salonach kosmetycznych.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie