Zarejestruj / Zaloguj

Mammoplastyka - redukcja wielkości piersi

mammoplastyka piersi
Czasami kobiecy atrybut jakim jest obfity biust niestety ciąży. Coś co może dla wielu wydawać się powodem do dumy paradoksalnie może odebrać radość życia, w tym znacząco ograniczyć życiową aktywność. Obfite i jednocześnie opadające piersi mogą być przyczyną bólu karku, kręgosłupa, przyczynić się do deformacji pleców i barków, oraz powodować odparzenia i wysypki skórne pod piersiami.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Redukcja piersi - korekta kształtu piersi za pomocą liposukcji

redukcja piersi
Natura nie zawsze jest dla wszystkich łaskawa. Nie każdy jest sprawiedliwie przez nią obdarowany, niektórzy otrzymują od niej za mało, a inni za dużo. Przerost piersi objawia się już u bardzo młodych kobiet. W takim wypadku jest to wynik obciążeń genetycznych oraz gospodarki hormonalnej.


Redukcja piersi - przebieg operacji i rekonwalescencja

redukcja za dużych piersi
Podstawowym warunkiem kwalifikującym pacjentkę do operacji to dobry ogólny stan jej zdrowia. Wszelkie zaobserwowane nieprawidłowości powinny zostać zgłoszone lekarzowi. Operacja przeprowadzona jest w znieczuleniu ogólnym i w związku z tym pacjentka nie może przyjmować w tym dniu żadnych pokarmów ani płynów. Czas, w jakim pacjentka będzie pod nadzorem anestezjologa podczas operacji to 2-3 godziny.

Komentarze (14) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie