Zarejestruj / Zaloguj

Podnoszenie brwi i czoła

podnoszenie brwi, czoła
Nawet jeśli w głębi duszy czujemy się młodo i wciąż mamy siłę na dobrą zabawę oraz nieodparte chęci życia na pełnych obrotach to i tak nie oszukamy zegara biologicznego naszego ciała. Nasza skóra na twarzy powie o nim całą prawdę. Na podstawie jej wyglądu możemy określić wiek, a nawet samopoczucie drugiej osoby. Obecnie procesy starzenia skóry zachodzą znacznie szybciej, gdyż promienie słoneczne oraz zanieczyszczenia środowiska są silniejsze.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Endoskopowy lifting brwi - przebieg zabiegu

endoskopwy lifting
Zabieg tego rodzaju zajmuje około 60 minut, może przedłużyć się do 1,5 godziny. Endoskopowy lifting brwi różni się od endoskopowego kompleksowego liftingu czoła rodzajem znieczulenia oraz miejscami nacięć.


Komentarze (1) Czytaj całość…

Silhouette-Lift® - przebieg zabiegu

lifting
Silhouette-Lift jest zabiegiem, podczas którego pod skórą umieszczane są nici Silhouette. Ta nowoopracowana technika zabiegowa jest zaliczana do procedur mało-inwazyjnych. Poprawia ona wygląd całej twarzy, przywracając jej dawny owal poprzez odpowiednie naciągnięcie opadającej skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Endoskopowy lifting czoła i brwi - przebieg zabiegu

endokopowy lifting
Endoskopowy lifting czoła i brwi jest operacją kompleksową poprawiającą zarówno wygląd czoła jak i brwi. Zabieg tego rodzaju trwa około 2 – 3 godziny.


Zabieg Silhouette-Lift® - wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Silhouette-Lift
Zabieg Silhouette-Lift® jest jednym z zabiegów, który można zaliczyć do grupy procedur średnio-inwazyjnych. Silhouette-Lift® to nowoopracowana technika zabiegowa, która nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego i trwa ok. 45 minut. Zabieg polegający na odpowiednim wprowadzeniu 4 nici z obu stron twarzy może być przeprowadzany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting skroniowy - egzotyczny wyraz twarzy

lifting_twarzy
Zabieg Silhouette Lift® przynosi naturalne efekty. Nie odmienia on twarzy radykalnie i nie wywołuje rezultatu w postaci „sztucznej maski”. Po procedurze twarz jest odmłodzona, a nie naciągnięta, czy rozciągnięta. W związki z powyższym zabieg jest zalecany dla osób, które chcą odzyskać owal twarzy i lekko podnieść opadającą skórę. Jest on również wskazany dla młodych, którzy chcą mieć pogodniejszy, zrelaksowany i milszy wyraz twarzy.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2021 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie