Zarejestruj / Zaloguj

Plazma bogatopłytkowa - rewolucyjna metoda na rewitalizację skóry

plazma bogatopłytkowa
Substancja, która powstaje przy współudziale własnej krwi. Plazma bogatopłytkowa zawiera czynniki wzrostu krwi, dzięki czemu za każdym razem powstaje indywidualny eliksir młodości. Zawarte w osoczu krwi płytki wzrostu, po jego iniekcji do skóry pobudzają jej komórki do odbudowy. W rezultacie ich zastosowania skóra staje się młodzieńcza, jędrna i elastyczna.


Rzeźbienie tkanki miękkiej - odmłodzenie małżowin usznych

małżowiny uszne
Z biegiem lat skóra traci tłuszcz, a tym samym naturalny, młody wygląd. Pogarsza się również jej jakość, w rezultacie, czego traci ona swą elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w likwidacji zmarszczek

osocze bogatopyłkowe
Zabieg polegający na podaniu do skóry za pomocą różnych technik osocza bogatopłytkowego polega na wykorzystaniu zdolności regeneracyjnych organizmu człowieka. Osocze bogatopłytkowe jest bogate w komórki i czynniki wzrostu z krwi.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Radiesse™- odmłodzenie grzbietów dłoni

odmłodzenie dłoni
Nasze dłonie stanowią ważny element naszego ciała i są jego wizytówką. Z wiekiem tracą one swoją objętość. Coraz widoczniejsze stają się również na nich naczynia i kości, skóra traci swoją elastyczność.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet - wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem

wodna liposukcja
Wodna liposukcja water-jet liposuction with the body-jet (tłum. z ang. liposukcja z wtryskiem bezpośrednio do ciała) jest ulepszoną techniką zabiegu odsysającego tłuszcz. Oprócz swoich niezliczonych zalet jest doskonałą metodą na pozyskanie naturalnego materiału do modelowania ciała oraz wypełniania zmarszczek.
 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Techniki iniekcji wypełniaczy tkankowych

wypełniacze tkankowe
Procedura wypełniania zmarszczek oraz przywracania owalu twarzy powinna być przeprowadzana zgodnie z technikami iniekcji dobranymi odpowiednio do rodzaju zmarszczek i oczekiwanego efektu końcowego.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie