Zarejestruj / Zaloguj

Brachioplastyka - operacja plastyczna ramion

operacja plastyczna ramion
Plastyka okolicy ramion polega na usunięciu zbędnej, zwisającej skóry z okolicy ramion. Jest ona często wykonywana w połączeniu z odsysaniem tłuszczu w tych miejscach.


Komentarze (6) Czytaj całość…

Implant mięśnia naramiennego - powiększenie i korekta ramion

implant mięśnia naraminnego
Implanty mięśnia naramiennego używane do korekty wad wrodzonych lub rekonstrukcji ramienia po wypadku mogą pomóc w odzyskaniu dawnego wyglądu. Niestety lekarze przyznają, że bardzo ciężko jest odtworzyć tego typu mięsień i nadać ciału symetryczny wygląd. 
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet połączona z plastyką ramion - ogólna ...

plastyka ramion
Nie zawsze odpowiednia dieta oraz ćwiczenia fizyczne pomagają prawidłowo wymodelować ciało. Niestety czasami tłuszcz odkłada się w najmniej odpowiednich miejscach i praktycznie nie można się go pozbyć uprawiając sport i stosując zdrowe zasady żywieniowe. Otyłe ramiona źle wpływają na zarys całej sylwetki, gdyż skupiają na sobie uwagę innych osób. Ciężko jest je ukryć lub zamaskować ubraniem, a problem narasta latem, kiedy trzeba założyć bluzki z krótkim rękawem.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie