Zarejestruj / Zaloguj

Modelowanie pośladków implantami - ryzyko związane z zabiegiem

implanty pośladków
Modelowanie pośladków implantami jest dosyć inwazyjnym zabiegiem, który wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Z licznych relacji pooperacyjnych pacjentek/ów wynika, iż pierwszych 7 dni po zabiegu jest bardzo ciężkich i nie należą one do najprzyjemniejszych. Powiększanie pośladków implantami wymaga zdecydowanie dłuższego okresu rekonwalescencji, niż modelowanie ich za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej lub iniekcji kwasu hialuronowego.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Modelowanie pośladków implantami - rodzaje implantów

implanty pośladków
Ładne kształtne pośladki są atutem w wyglądzie kobiet. Ich wielkość oraz definicja są w dużym stopniu zdeterminowane genetycznymi uwarunkowaniami budowy ciała człowieka. Nawet odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne oraz siłowe nie są w stanie w pełni wymodelować zgrabnie wystających pośladków.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korekta pośladków

korekta pośladków
Zmienia się rola operacji plastycznych w obecnych czasach. Kiedyś zabiegi chirurgii plastyczno – rekonstrukcyjnej były wykonywane głównie u pacjentów, którzy zostali oszpeceni po wypadkach lub po przebytych chorobach. Teraz sytuacja oraz zastosowanie technik chirurgii plastycznej zmieniły się.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Modelowanie pośladków za pomocą komórek tłuszczowych pozyskanych podczas ...

wodna liposukcja modeling pośladków
Pozyskany tłuszcz podczas water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet® (tłum. z ang. wodna liposukcja z bezpośrednim wtryskiem do ciała) jest bardzo wartościowym materiałem, który można wykorzystać do modelowania ciała.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie