Zarejestruj / Zaloguj

Liposukcja wzgórka łonowego

liposukcja wzgórka łonowego
Szeroko stosowany i bardzo skuteczny zabieg liposukcji może być również stosowany w sferze intymnych części ciała kobiety. Jego głównym celem jest redukcja tłuszczu. Dzięki temu stosunkowo mało inwazyjnemu zabiegowi, można na stałe pozbyć się komórek tłuszczowych z obszarów trudnych do odchudzenia tradycyjnymi metodami.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Odmłodzenie intymnych części ciała

intymne, części ciała
Niektóre operacje plastyczne dotyczą bardzo delikatnych i jednocześnie intymnych sfer. Rynoplastyka (plastyczna i rekonstrukcyjna chirurgia nosa), czy też wymiana wkładek silikonowych wymagają doświadczenia i precyzyjnego chirurgicznego oka. Większy problem pojawia się w przypadku delikatnych operacji intymnych obszarów kobiecego ciała.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Labioplastyka - ogólna charakterystyka zabiegu intymnego dla kobiet

labioplastyka
Labioplastyka jest zaliczana do bardzo delikatnych zabiegów i wymaga od lekarza chirurga nie tylko kwalifikacji i wiedzy medycznej, ale również ogromnego artyzmu. Operacja tego typu wymaga dokładnego przygotowania się do zabiegu zarówno przez lekarza, jak i pacjenta. W dobrych klinikach są specjalne oddziały ginekologii estetycznej, na których osoby zainteresowane operacją są otaczane kompleksową, profesjonalną opieką.

Komentarze (20) Czytaj całość…

Labioplastyka - korekta warg sromowych dla większego komfortu psychicznego i ...

labioplastytka
Rosnąca świadomość kobiet o możliwości poprawy wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, jak i ich funkcjonalności sprawia, iż coraz częściej chcą one zadbać o intymną sferę swojego ciała. Pozbywając się równocześnie niepotrzebnych kompleksów i wstydu przed partnerem. Przerost warg sromowych wpływa na zmianę wyglądu narządu płciowego zewnętrznego kobiety.

Komentarze (31) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie