Zarejestruj / Zaloguj

Abdominoplastyka - ogólna charakterystyka modyfikowanej plastyki brzucha

abdominoplastyka
W przypadkach, gdy pacjent nie kwalifikuje się na zabieg obszernej plastyki brzucha, jest mu proponowana tzw. abdominoplastyka modyfikowana. Zabieg taki nie jest aż tak inwazyjny jak całkowita plastyka brzucha, niemniej jednak wykonywany jest on w znieczuleniu ogólnym.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Miniabdominoplastyka - ogólna charakterystyka zabiegu

miniabdominoplastyka
Plastyka brzucha jest zabiegiem, który może być wykonywany zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Miniabdominoplastyka jest operacją mniej inwazyjną od pełnej oraz modyfikowanej plastyki brzucha.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Plastyka brzucha - część II

plastyka brzucha
Częściowa plastyka brzucha, tzw. mini abdominoplastyka jest zabiegiem znacznie mniej rozległym od pełnej „operacji podwiązania brzucha”.

Komentarze (16) Czytaj całość…

Plastyka brzucha - część I

chirurgiczna korekta brzucha
Czasami dieta nie przynosi efektu. Osoby odchudzające się wiedzą, iż niezwykle trudno jest zredukować swoją wagę. Ponadto problem jest o tyle bardziej złożony, że ciało ludzkie nie redukuje tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie sobie tego życzymy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Abdominoplastyka - ogólna charakterystyka pełnej plastyki brzucha

pełna plastyka brzucha
Abdominoplastyka czyli plastyka powłok brzusznych jest zaliczana do obszernych operacji chirurgicznych, które wymagają znieczulenia ogólnego.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Operacja plastyczna brzucha - kiedy jest konieczna?

plastyka brzucha
Na skutek wielu czynników ciało człowieka ulega zmianom. Jednym z problemów, jaki wpływa na ten proces jest tycie oraz starzenie skóry. Największym problemem dla wielu kobiet i mężczyzn jest brak możliwości powrotu do sylwetki z lat młodzieńczych. Sama dieta i ćwiczenia fizyczne nie wystarczają, gdyż po 30 roku życia w skórze człowieka zachodzą nieodwracalne przemiany, tzn. zarówno mięśnie, jak i skóra tracą swą dawną elastyczność i sprężystość.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie