Zarejestruj / Zaloguj

Operacje plastyczne nosa - ogólne informacje

korekta nosa
Obecnie chirurgia plastyczna rozwiązuje problemy związane z wyglądem człowieka. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że poprawia naturę. Nos niewątpliwie jest taką częścią ciała u człowieka, która potrafi mieć wady. Do tych najczęściej spotykanych można zaliczyć: za duży nos, krzywy, czy też garbaty. Czasami ludzie mają problemy z oddychaniem przez nos.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Prawa pacjenta - po nieudanym zabiegu

nieudana operacja
Zwykle przed operacją podpisujemy dokument, w którym wyrażamy zgodę na zabieg. Oświadczamy, że zostaliśmy zapoznani z ryzykiem jakie niesie taki zabieg, jak również możliwością powikłań pooperacyjnych, za które szpital, bądź placówka, w której wykonywany jest zabieg, odpowiedzialności nie ponosi. Możemy jednak domagać się odszkodowania przed sądem za błąd w sztuce lekarskiej, jeśli operacja nie została przeprowadzona zgodnie z wymogami wiedzy medycznej.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Prawa pacjenta - przed operacją plastyczną

prawa pacjenta
Przed przystąpieniem do operacji, dobrym pomysłem jest zawczasu zapoznać się z przysługującymi nam, jako pacjentom prawami.


Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w Polsce

chirurgia plastyczna
Na całym świecie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna rozwija się w zawrotnym tempie, a zabiegi z tego zakresu zyskują z roku na rok w Polsce coraz większą popularność. Co roku około 500 tysięcy Polek i Polaków podejmuje decyzję o operacji plastycznej, która ma odmienić ich życie a miliony poddają się zabiegom estetycznym.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Planując operację plastyczną - krok po kroku

operacja plastyczna
Każda operacja plastyczna różni się od siebie techniką jej wykonywania oraz sposobami postępowania po zabiegu. Poniżej zostaną przedstawione uniwersalne porady, jak postępować przed i po zabiegu operacji plastycznej. Szczegółowe informacje na temat niuansów wybranych operacji plastycznych odnajdą Państwo w artykułach opisujących konkretny zabieg.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie