Zarejestruj / Zaloguj

Trendy na "rynku upiększania" - Stany Zjednoczone

trendy_w_medycynie_estetycznej
Według badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych zabiegi z zakresu szeroko rozumianej medycyny estetycznej zaczęły powoli wypierać tradycyjną chirurgię plastyczną.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Oszczędność na operacji plastycznej?

operacja_plastyczna
W listopadzie 2010 rozeszła się po Polsce szokująca wiadomość o „nielegalnie przeprowadzanych operacjach” w jednym z ośrodków medycznych w województwie pomorskim. Wg informacji podanych przez główne wydanie Wiadomości, emitowanych przez TVP1, w Pomorskim Centrum Traumatologii (PCT) im. M. Kopernika w Gdańsku przeprowadzono 78 nielegalnych operacji plastycznych i 20 okulistycznych w ciągu 2 lat.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Koniec z turystyką plastyczną w Polsce?

turystyka_plastyczna
Stało się - koniec z relatywnie tanimi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej w Polsce. Od nowego roku za operacje upiększająco-poprawiające wygląd Polacy zapłacą więcej. Obłożenie podatkiem tego rodzaju usług medycznych to prawdziwy cios zarówno dla pacjentów, jak i samych lekarzy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Droższe operacje plastyczne

opodatkowanie_operacji_plastycznych
Rząd zapowiada zmiany w systemie podatkowym. Od nowego roku dotychczas zwolnione z podatku VAT operacje plastyczne mają być oprocentowane 23-procentowym VAT-em. Plany nałożenia 23-procentowaego podatku nie odbiły się bez echa i w kuluarach sejmowych rozgorzała prawdziwa dyskusja na temat zasadności wprowadzonych zmian.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Znieczulenie - komfort pacjenta przede wszystkim

rodzaje znieczuleń
Obecnie w klinikach ze szczególną uwagą dba się o komfort pacjenta. Odczuwanie bólu jest właściwie „zakazane” i anestezjolodzy dopełniają wszelkich starań, aby nikt nie cierpiał. Czas pobytu pacjenta po zabiegu jest minimalizowany i w większości przypadków został skrócony do około 6-12 godzin.


Rodzaje znieczuleń

rodzaje znieczuleń
Obecnie bardzo popularnymi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej są tzw. operacje w trybie jednego dnia. Czas pobytu pacjenta/ki w klinice został maksymalnie skrócony dzięki zaawansowanej technologii oraz rozwoju farmakologii.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie