Zarejestruj / Zaloguj

Lasery i ich oddziaływanie na tkankę

lasery
Lasery są obecnie wszechobecne w różnych dziedzinach medycyny. Zabiegi przy użyciu lasera są obecnie bardzo popularne.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Operacje plastyczne - odnowa zewnętrzna, ale i wewnętrzna

operacje plastyczne
Poddanie się operacji plastycznej oraz jej pozytywne efekty nie są ostatecznym rozwiązaniem problemu. O swój nowy wizerunek należy odpowiednio dbać i pamiętać, iż nawyki prowadzące do zaniedbania ciała mogą całkowicie zniszczyć efekty zabiegu lub operacji plastycznej. Najlepszą metodą, która prowadzi do utrzymania trwałych efektów estetycznych jest przestrzeganie pewnych zasad, zdrowego trybu życia oraz diety.

Komentarze (4) Czytaj całość…

B-SIZER - poznać swój przyszły wygląd przed operacją

modelowanie ciała
Kobiety przed operacją plastyczną powiększania piersi nie wiedzą dokładanie jak będą wyglądały po zabiegu. Symulacje komputerowe wydają się być niewystarczające, gdyż dzięki ekranowi komputera nie można poczuć „swojego wyglądu”. Nie można poczuć ciężkości oraz objętości przyszłego biustu.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Operacje plastyczne - odmładzajmy się z umiarem

operacja plastyczna
Obserwując zdjęcia z kolorowych czasopism można zauważyć zmieniające się trendy w „świecie urody”. Obecnie nastała moda na ładnie wyprofilowaną twarz, z wyraźnie zaznaczonymi rysami. Już w Polsce możemy zaobserwować, jak twarze niektórych polskich celebrytów ewaluowały i nabrały nieco odmienionych kształtów.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Ekspanderoprotezy - zalety i przeciwskazania

ekspanderoprotezy
Ekspanderoprotezy to implanty do rekonstrukcji i powiększania piersi łączące w sobie funkcję ekspandera i protezy posiadają szereg zalet, jednakże zintegrowana zastawka magnetyczna uniemożliwia ich powszechne zastosowanie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lasery w medycynie i chirurgii estetycznej

lasery
Przed medycyną estetyczną stoją obecnie nowe wyzwania. Z danych zebranych przez serwis CzasNaZmianę.pl wynika, iż coraz więcej użytkowników poszukuje informacji na temat skutecznych metod poprawy zdrowia skóry oraz sposobów na walkę z głównymi przyczynami jej starzenia.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie