Zarejestruj / Zaloguj

Implanty piersiowe - ogólna charakterystyka ich implantacji poprzez nacięcie ...

nacięcie pod pachą
Operacja plastyczna powiększania piersi trwa zazwyczaj od 1 – 2 godzin. Przed rozpoczęciem procedury obszar zabiegowy jest dokładnie oczyszczany. Zazwyczaj jest do tego używany roztwór jodyny, który pozostawia na skórze żółte zabarwienie znikające po umyciu. W tym samym czasie anestezjolog zaczyna znieczulać pacjentkę. Podczas tego typu operacji istnieje możliwość dwóch form znieczulenia: kombinacji leków usypiających i miejscowo znieczulających oraz znieczulenie ogólne.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet połączona z modelowaniem piersi

efekt liposukcji i modelowania piersi
Wodna liposukcja (body-jet® liposuction)jest obecnie uważana za bardzo bezpieczną i skuteczną metodę modelingu ciała człowieka. Water-jet liposuction with the body-jet ( tłum. z ang. liposukcja z wtryskiem bezpośrednio do ciała) jest ulepszoną techniką zabiegu odsysającego tłuszcz. Główną różnicą pomiędzy dotychczas opracowanymi technikami liposukcji, a liposukcją body-jet jest sposób rozpuszczania tłuszczu. W metodach tradycyjnych obszar zabiegowy był obstrzykiwany roztworem lidokainy bezpośrednio przed procedurą. W przypadku liposukcji wodnej z wtryskiem bezpośrednio do ciała, płyn rozpuszczający tłuszcz i ułatwiający jego odessanie jest wypompowywany poprzez tę samą kaniulę, przez którą tłuszcz jest odsysany.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Implanty piersi - dobór rozmiaru

implanty piersi rozmiar
Chcąc poprawić swój wygląd, a przede wszystkim nie zaszkodzić sobie dana osoba powinna głęboko zastanowić się, jakiego ostatecznego efektu oczekuje. W wizualizacji oraz doborze wielkości implantów piersi mogą pomóc nowe programy komputerowe, za pomocą, których symulowany jest przyszły wygląd biustu. Dzięki udostępnianiu takiej metody ryzyko złego dobrania wielkości piersi jest w dużym stopniu wyeliminowane. Komputer pozwala uwidocznić efekty operacji i podjąć słuszną decyzję, co do wielkości i kształtu implantu. Kliniki chirurgii plastycznej zaczynają stopniowo wprowadzać taki system komputerowy w celu zapewnienia, jak najwyższej jakości usług.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Rekonstrukcja piersi - wszystko o zabiegu

rekonstrukcja piersi
Nadrzędną przesłanką rekonstrukcji piersi jest walka o kobietę, o komfort związany z jej fizycznością, ale przede wszystkim o jej psychikę, która została poddana próbie podczas konfrontacji z poważną chorobą. Decyzję o poddaniu się rekonstrukcji podejmuje kobieta, to od niej zależy, czy pogodzi się ze zmianą swojego ciała, czy zacznie walczyć o przywrócenie swojego poprzedniego wyglądu.


Redukcja piersi - przebieg operacji i rekonwalescencja

redukcja za dużych piersi
Podstawowym warunkiem kwalifikującym pacjentkę do operacji to dobry ogólny stan jej zdrowia. Wszelkie zaobserwowane nieprawidłowości powinny zostać zgłoszone lekarzowi. Operacja przeprowadzona jest w znieczuleniu ogólnym i w związku z tym pacjentka nie może przyjmować w tym dniu żadnych pokarmów ani płynów. Czas, w jakim pacjentka będzie pod nadzorem anestezjologa podczas operacji to 2-3 godziny.

Komentarze (14) Czytaj całość…

Wkładki silikonowe, czy wypełnione solą fizjologiczną?

wkładki silikonowe i wkładki wypełnione solą fizjologiczną
Pomimo faktu, iż silikon jest bardzo popularny, wkładki wypełnione solą fizjologiczną zapewniają pewne korzyści, których silikon nie może spełnić. Implant wykonany z wykorzystaniem soli fizjologicznej ma łatwo dostosowującą się objętość wypełnienia, twój lekarz jest w stanie dopasować implant podczas operacji, w przeciwieństwie do wkładek silikonowych, których objętość jest wcześniej ustalona i nie może być zmieniona.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie