Zarejestruj / Zaloguj

Implanty silikonowe - dobór odpowiednich wkładek

rodzaje implantów silikonowych
Jak dobrać rodzaj implantu?
Kształt, profil oraz wielkość implantu są niezwykle istotne i powinny być dostosowane do celów, jakie chce osiągnąć kobieta oraz do jej anatomicznych uwarunkowań.
Bardzo trudno jest samodzielnie podjąć decyzję o rodzaju implantu z różnych powodów. Jednym z nich jest ich ogromna rozmaitość na rynku.


Body Jet - unikalna efektywność w modelowaniu sylwetki

body jet
Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? Teraz możesz wymodelować swoje ciało dzięki nowemu urządzeniu Body Jet ®.
Każda z nas wielokrotnie staje przed lustrem i szczegółowo przygląda się swojemu ciału. Tu byśmy nieco ujęły, tam byśmy nieco dodały i wtedy efekt byłby naprawę fajny. Do tej pory możliwe było dokonanie części naszych zamierzeń. Mogłyśmy poddać się zabiegowi liposukcji i wysmukleć w pewnych okolicach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Jet - nowy wymiar modelowania sylwetki

body jet
Metoda Body Jet ® jako jedyna na rynku pozwala na pełne modelowanie ciała. Podczas jednego zabiegu można odessać nadmiar tkanki tłuszczowej z pewnych okolic i przeszczepić ją w inne okolice np.: usunąć tkankę tłuszczową z okolic brzucha i talii a uzyskanym tłuszczem powiększyć lub ujędrnić piersi.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Modelowanie sylwetki za pomocą Vaser Lipo - ciało atlety

vaser lipo liposukcja
Proporcjonalnie ukształtowane ciało to niewątpliwie atut. Niestety nie dla każdego natura jest łaskawa i nie każdy ma uwarunkowania genetyczne, które gwarantują mu piękną sylwetkę. Niektórzy zwłaszcza mężczyźni doświadczają trudu spędzonych godzin w siłowni na treningach, które przynoszą niewspółmierne efekty do włożonego wysiłku.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Rekonstrukcja piersi z wykorzystaniem komórek macierzystych - reimplantacja ...

rekonstrukcja piersi
Chirurdzy plastycy wciąż doskonalą się w nowych metodach rekonstrukcji piersi. Dążą do tego, aby rekonstrukcja była jak najmniej inwazyjna i dawała optymalny efekt estetyczny.
Do Polski dotarła nowa metoda rekonstrukcji piersi z wykorzystaniem komórek macierzystych u kobiet po amputacji piersi z powodu nowotworu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Dwuetapowa rekonstrukcja piersi

piersi
Operacja rekonstrukcji piersi może być wykonana podczas tej samej operacji co mastektomia lub po jakimś czasie po usunięciu piersi. Sposób rekonstrukcji jest uzgadniany indywidualnie z każdą pacjentką. W zależności od osobistych uwarunkowań ciała kobiety wybierana jest najlepsza metoda odtwarzania piersi.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie