Zarejestruj / Zaloguj

Implanty silikonowe - ogólna charakterystyka sposobów umiejscowienia ...

implanty silikonowe
Piersi kobiety zbudowane są z tkanki tłuszczowej, gruczołowej, przewodów mlecznych, naczyń krwionośnych, nerwów oraz naczyń limfatycznych, które przykryte są skórą. Bezpośrednio pod piersią umiejscowiony jest mięsień piersiowy większy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Ekspanderoprotezy - zalety i przeciwskazania

ekspanderoprotezy
Ekspanderoprotezy to implanty do rekonstrukcji i powiększania piersi łączące w sobie funkcję ekspandera i protezy posiadają szereg zalet, jednakże zintegrowana zastawka magnetyczna uniemożliwia ich powszechne zastosowanie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Implanty - charakterystyka implantów piersi (część II)

implanty piersi rodzaje
Warto zauważyć, iż silikon jest materiałem o szerokim zastosowaniu w przemyśle medycznym np. do wytwarzania drenów, protez stawowych etc. Silikon jest związkiem zawierającym w łańcuchu głównym na przemian atomy krzemu i węgla. To bezpieczna substancja, dokładnie przebadana, odporna na wahania temperatury. Ponadto, nie wchodzi ona w reakcje z płynami tkankowymi i nie traci kształtu z upływem czasu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Implanty - charakterystyka implantów piersi (część I)

implanty powiększające piersi
Kiedyś absolutnym novum na rynku były wkładki silikonowe. Obecnie oprócz wkładek silikonowych mamy nowoczesne implanty w postaci wkładek anatomicznych i ekspanderów tkankowych.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Podniesienie piersi - o tym warto wiedzieć

podniesienie (lifting) piersi
Operacja podniesienia piersi, w tym jej przebieg uzależniony jest od indywidualnego przypadku z jakim pacjentka zgłosi się do chirurga plastyka. Inną metodę zastosuje się w przypadku próby podniesienia małych piersi, inną gdy do lekarza zgłosi się pacjentka z obfitym opadniętym biustem.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Implanty powiększające piersi - włożenie ich poprzez nacięcie wokół ...

nacięcie okołosutkowe
Operacje plastyczne powiększające piersi są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w chirurgii plastycznej. Kobiety decydują się na tego typu procedurę z różnych powodów. Najczęściej chcą osiągnąć efekt powiększenia i ujędrnienia biustu. W związku z bardzo długą praktyką tego typu zabiegów, techniki oraz metody ich wykonywania są bardzo różne.
 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie