Zarejestruj / Zaloguj

Ponownie wyeksponować swoje walory

powiększanie piersi
Część kobiet na pewnym etapie zauważa u siebie zmiany dotykające ich biustu. Kobieta cały czas czuje się młodą, a co najwyżej dojrzałą i jednoczesne pogodzenie się z trwałą utratą części swojej atrakcyjności przychodzi z wielkim trudem. Oczywiście obserwując możliwości jakie niesie za sobą chirurgia plastyczna każda z nas może powiedzieć NIE! dla zaobserwowanego procesu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Wkładki silikonowe - co powinnaś wiedzieć

wkładki silikonowe charakterystyka
Dobry lekarz poinformuje Ciebie o wartościowych metodach powiększania piersi, natomiast wspaniały lekarz oszacuje zarówno twoje potrzeby jak i cele, żeby pomóc tobie zdecydować, jaką metodę chirurgii plastycznej obrać i czy w ogóle się decydować na zabieg. Twój lekarz powinien kierować się wyłącznie twoim dobrem i pomóc tobie w wykreowaniu realnych i indywidualnych uwydatnień piękna twego ciała.


Jak można walczyć z opadającym biustem?

korekta opadającego biustu
Jest kilka czynników, które bezpośrednio przyczyniają się do zmiany estetyki wyglądu biustu. Na nasze nieszczęście nie do końca mamy wpływ na możliwość ich wyeliminowania. Upływający czas, który dotyczy każdej z nas, przekłada się na zwiotczenie mięśni, utratę jędrności oraz elastyczności skóry piersi. Resztę robi siła ciążenia, która ciągnie nasze ciało ku ziemi.  

Komentarze (10) Czytaj całość…

Implanty piersi - ryzyko związane z zabiegiem

implanty piersi ryzyko
Operacja implantacji wkładek silikonowych jest uważana za jeden z bezpieczniejszych zabiegów, niepowiązanych z dużym ryzykiem niepowodzenia. Niemniej jednak w szczególnych wypadkach może dojść do powikłań, które najczęściej nie są przypisywane błędom lekarskim.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Jak można wykorzystać nadmiar tłuszczu?

wykorzystanie tłuszczu
Obecnie wykonywane są zabiegi modelowania ciała za pomocą własnego tłuszczu. Operacje takie można nazwać „spełnieniem marzeń” wielu kobiet, które zazwyczaj patrząc w lustro chciałyby „trochę tu odjąć, a tam dodać”.

Komentarze (15) Czytaj całość…

Ginekomastia – dlaczego piersi rosną mężczyznom?

ginekomastia
Ginekomastia to jednostronne lub obustronne powiększenie (przerost) gruczołu piersiowego u mężczyzn (gyne – kobieta, mastos – pierś, łac. gynaecomastia, ang. gynecomastia). Powiększenie sutka następuje wskutek rozrostu tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej. Ginekomastia spowodowana jest zaburzeniami hormonalnymi, często powiązanymi z leczeniem hormonalnym.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie