Zarejestruj / Zaloguj

Mammoplastyka - redukcja wielkości piersi

mammoplastyka piersi
Czasami kobiecy atrybut jakim jest obfity biust niestety ciąży. Coś co może dla wielu wydawać się powodem do dumy paradoksalnie może odebrać radość życia, w tym znacząco ograniczyć życiową aktywność. Obfite i jednocześnie opadające piersi mogą być przyczyną bólu karku, kręgosłupa, przyczynić się do deformacji pleców i barków, oraz powodować odparzenia i wysypki skórne pod piersiami.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Redukcja piersi - korekta kształtu piersi za pomocą liposukcji

redukcja piersi
Natura nie zawsze jest dla wszystkich łaskawa. Nie każdy jest sprawiedliwie przez nią obdarowany, niektórzy otrzymują od niej za mało, a inni za dużo. Przerost piersi objawia się już u bardzo młodych kobiet. W takim wypadku jest to wynik obciążeń genetycznych oraz gospodarki hormonalnej.


Implanty silikonowe a wypełnione roztworem soli fizjologicznej

powiększanie piersi
Operacji powiększania piersi poddają się najczęściej kobiety z małym lub nieproporcjonalnym biustem. Przed podjęciem decyzji o zabiegu warto jest zaznajomić się z rodzajami implantów, w celu podjęcia świadomej decyzji (uwzględniającej uwagi lekarza) dotyczącej rozmiaru oraz budowy wkładki powiększającej piersi.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Macrolane™ - modelowanie klatki piersiowej u mężczyzn

klatka piersiowa dorosłego mężczyzny
Mężczyźni coraz częściej zgłaszają się do klinik zajmujących się estetyką ciała z problemem:
 - niewidocznych mięśni na klatce piersiowej,
 - zaniku mięśnia piersiowego,
 - zespołu Polanda,
 - niesymetrycznych mięśni.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Mastopeksja - korekta kształtu piersi

kształt piersi korekta
Kobiety często mają problem z kształtem piersi, które mogą być: nierówne, zbyt duże, bardzo zwiotczałe, o przerośniętej aureoli sutka, o sutkach skierowanych ku dołowi. W takich przypadkach można poddać się zabiegowi mastopeksji, którego celem jest poprawa wyglądu piersi.            

Komentarze (5) Czytaj całość…

B-SIZER - poznać swój przyszły wygląd przed operacją

modelowanie ciała
Kobiety przed operacją plastyczną powiększania piersi nie wiedzą dokładanie jak będą wyglądały po zabiegu. Symulacje komputerowe wydają się być niewystarczające, gdyż dzięki ekranowi komputera nie można poczuć „swojego wyglądu”. Nie można poczuć ciężkości oraz objętości przyszłego biustu.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie