Zarejestruj / Zaloguj

Po co nam odżywka?

włosy
Nic tak nie zdobi kobiety jak piękne, zdrowe i błyszczące włosy. Niestety o tej porze roku nie wyglądają one najlepiej. Przetłuszczają się, są łamliwe, matowe, mało w nich energii. Pora na jesienny program regeneracyjny, w czasie którego zmienimy dietę, dostarczymy organizmowi witamin i zadbamy o codzienną pielęgnacje przy pomocy odpowiednio dobranych szamponów i odżywek.

Komentarze (1) Czytaj całość…

GLAMOUR PARIS to seria profesjonalnych szczotek oraz grzebieni do czesania i ...

szczotki
Szczotki Glamour posiadają powłokę turmalinową (turmalin po podgrzaniu uwalnia ujemne jony, zapobiegając łamaniu i elektryzowaniu się włosów, chroniąc ich zewnętrzną warstwę).


Odżywki pielęgnacyjne do włosów Biovax Beauty Benefit 60 sekund

Biovax
Odżywki pielęgnacyjne do włosów Biovax Beauty Benefit 60 sekund to seria dziewięciu odżywek ekspresowych, które są nowymi „siostrami” słynnych i wysoko cenionych (nie tylko przez włosomaniaczki!) intensywnie regenerujących masek Biovax.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Gdy wypadają włosy…

włosy
czyli kompleks, który istotnie wpływa na jakość życia mężczyzny
To szczególnie do kobiet przylgnęła opinia, że choćby bardzo o siebie dbały, zawsze mają jakiś kompleks. Łatwo też wymienić te, na które narzekają najczęściej – tu za dużo ciała, tam za mało, kolejne zmarszczki itp. Czy zastanawiamy się jednak, jakie kompleksy mogą mieć mężczyźni? Z czym nawet najbardziej zdystansowany do siebie przedstawiciel płci męskiej ma problem?

Komentarze (2) Czytaj całość…

Regeneracja włosów po lecie z Biovax

włosy
Wywiad z Pawłem Matrackim, Mistrzem Fryzjerstwa 2014 i ambasadorem marki Biovax na temat regeneracji włosów po lecie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie