Zarejestruj / Zaloguj

Peeling gommage - nieinwazyjna odnowa naskórka

peeling gommage
Naturalny cykl odnowy naskórka następuje, co 28 dni. W tym okresie stary naskórek złuszcza się, a zastępuje go nowa warstwa. U osób młodych cykl odnowy naskórka następuje bez żadnych zakłóceń, jednak wraz z upływem lat proces ten ulega znacznemu zakłóceniu.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Czerwone wino poprzez rozgrzanie do ujędrnienia

czerowone wino
Obecnie bardzo popularną formą wypoczynku jest spędzanie czasu w centrach SPA. Ludzie wybierają się tam, żeby miło spędzić czas. Wytworzył się nowy trend aktywnego odpoczynku, podczas którego można zrelaksować się i polepszyć kondycję swojego ciała. Jednym z takich przyjemnych zabiegów, na który można zabrać koleżankę jest tzw. „wieczór z winem”

Komentarze (10) Czytaj całość…

Peeling Thalaspa - systematyczne odnawianie skóry

peeling thalaspa
Skóra nieustannie wytwarza nowe komórki, które przemieszczając się ku górze produkują substancje wiążące wodę, a także te uszczelniające płaszcz lipidowy. Gdy wyprodukowane komórki zakończą cykl odnowy płaszcza hydro-lipidowego powoli zaczynają obumierać i złuszczać się. Następnie zastępowane są nowymi komórkami. Cykl takiej samoistnej regeneracji trwa przez około 28 dni.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Odmładzający peeling do ciała z toskańską oliwą z oliwek

peeling, toskańska oliwa
Warto jest przynajmniej raz w tygodniu wybrać się do ulubionego salonu SPA na zabieg odprężający. W bogatej ofercie gabinetów SPA można odnaleźć zabieg peelingujący na bazie naturalnych składników.
Delikatny peeling do całego ciała zawiera toskańską oliwę z oliwek, pochodzącą z zimnego tłoczenia. Ponadto, zawiera on drobno zmielone ziarenka bambusa oraz pestki oliwki.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie