Zarejestruj / Zaloguj

Magia bursztynu - złota żywica dla ciała

bursztyn_zabiegi
Piękno bursztynu to nie tylko niepowtarzalna barwa oraz inne jego walory budowy zewnętrznej, to również nieocenione właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne. Bursztyn stosowany jest zarówno w medycynie, jak i kosmetologii. Dosyć popularnym specyfikiem jest tzw. nalewka bursztynowa, której systematyczne picie może doprowadzić do obniżenia ciśnienia, wspomożenia wydzielania żółci, uspokojenia, hamowania rozwoju bakterii, wstrzymania procesu powstawania zmarszczek.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Peeling cukrem trzcinowym

peeling cukrem trzcinowym
Jednym z sekretów utrzymania jak najdłużej młodej skóry jest regularne stosowanie peelingów, które przyczyniają się do tego, że staje się ona gładsza, bardziej elastyczna oraz mocniej ukrwiona. Efektem bezpośrednim ich stosowania jest nadanie skórze równomiernego kolorytu oraz wzmocnienie przepływu krwi. W rezultacie skóra wygląda zdrowiej, a tym samym nie widać na niej oznak starzenia oraz zmęczenia.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Tropikalny mus solny - więcej niż peeling

mus solny
W pielęgnacji skóry bardzo ważnym jest zadbanie o jej prawidłową regenerację. Sól, a zwłaszcza jej morska odmiana, jest od wieków znana jako naturalny preparat, który przywraca skórze energię poprzez silne uwolnienie jonów ujemnych. Sól morska napełnia skórę pełną gamą minerałów.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Peeling kawowy z solą - aromatyczny zabieg

peeling kawa i sól
Jedną z bardzo przyjemnych i relaksujących metod oczyszczania skóry jest przeprowadzenie peelingu kawowego z solą morską. Kompleksowa pielęgnacja ciała polega w głównej mierze na dokładnym oczyszczaniu ciała oraz jego odżywianiu i nawilżaniu. Dokładne oczyszczenie ciała z martwego naskórka odtyka zapchane pory skóry i usuwa martwy naskórek. W rezultacie skóra jest gładsza i przede wszystkim gotowa na przyjęcie substancji pielęgnacyjnych.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Zabiegi na bazie ziemi wulkanicznej

ziemia wulkaniczna
Bogactwo mikroelementów i biologicznie aktywnych składników, zawartych w ziemi wulkanicznej, sprawia, iż zabiegi z wykorzystaniem jej czystej postaci, są niezwykle pożądane. Ziemia wulkaniczna jest wysoce skuteczna we wszelkiego rodzaju kuracjach kosmetycznych oraz terapeutycznych. Może ona również być stosowana przy zabiegach relaksujących, po przebytych operacjach chirurgicznych.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Fridge zabieg dla zwolenników kosmetyków naturalnych

fridge
Zabiegi na bazie naturalnych kosmetyków zyskują na popularności. Osoby regularnie pojawiające się w salonach kosmetycznych, co raz częściej decydują się na nieco droższe zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków wyłącznie na bazie naturalnych preparatów.
 


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie