Zarejestruj / Zaloguj

Peeling azjatycki

peeling azjatycki
Peeling azjatycki, znany również pod nazwą peeling ziołowy lub green peel, dedykowany jest głównie dla skóry tłustej, łojotokowej, grubej i mieszanej. 

Komentarze (12) Czytaj całość…

Green Peel - ziołowy peeling

peeling ziołowy
Wśród różnych preparatów stosowanych do kompleksowej regeneracji skóry można wyróżnić chemiczne preparaty oraz całkowicie naturalne substancje. Green Peel należy do preparatów powstałych wyłącznie na bazie naturalnych roślinnych substancji, które nie zawierają żadnych szkodliwych składników ani syntetycznych cząsteczek trących, czy też konserwantów. W związku z powyższym nawet, jeśli peeling dostanie się do oczu nie powoduje on pieczenia ani żadnych groźnych podrażnień.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Green Peel - ziołowa metoda na odmłodzenie skóry

peeling ziołowy, Green Peel
Zabieg Green Peel polega głównie na złuszczeniu górnej warstwy skóry tzw. epidermy przy użyciu ziołowych preparatów. Poprawa ukrwienia, do którego dochodzi na skutek działania ekstraktów ziołowych, przyspiesza przemianę materii i w ten sposób przyspieszony jest proces regeneracji skóry. Usunięcie wierzchniej warstwy skóry pomaga uaktywnić dolne warstwy skóry i przyspieszyć produkcję nowych komórek.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie