Zarejestruj / Zaloguj

Hydradermabrazja - hydrafacial Activ-4, program niwelujący przebarwienia

przebarwienia
Hydradermabrazja łącząca w sobie zalety peelingu mechanicznego oraz infuzji różnych kosmoceutyków może być również stosowana do wyrównywania kolorytu skóry. Dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki oraz substancji o nazwie Activ–4 zabieg jest szczególnie zalecany dla osób borykających się z przebarwieniami skóry. Ponadto, może on być wykonywany u każdej osoby, która chce poprawić ogólną kondycję skóry.
 

Komentarze (6) Czytaj całość…

Hydradermabrazja - hydrafacial Antiox - 6 zabieg odmładzający i odżywiający

hydradermabrazja Antiox
Nieustannie zachodzące i postępujące procesy starzenia skóry są powodem niepokoju i troski wielu osób. Często przeglądając się w lustrze bacznie obserwują swoją skórę oddalając od siebie myśli o tym, iż wkrótce ich twarz i szyja zostaną pokryte zmarszczkami. Dzięki zabiegom z serii nieinwazyjnych peelingów połączonych z infuzją substancji aktywnych złe myśli o zmarszczkach i zwisającej skórze można odłożyć na późną starość.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Hydradermabrazja - ablacja połączona z peelingiem glikolowo - salicylowym

hydradermabrazja, peeling glikolowo - salicylowy
Opracowano nowe urządzenie, które łączy w sobie możliwości połączenia peelingu mechanicznego z chemicznym. Hydradermabrazja łączy w sobie właściwości klasycznej abrazji oraz peelingu chemicznego. Podczas zabiegu dochodzi mechanicznej eksfoliacji z jednoczesnym wygładzeniem skóry peelingiem chemicznym.  

Komentarze (5) Czytaj całość…

Hydradermabrazja - połączenie peelingu mechanicznego z chemicznym

hydradermabrazja
W salonach i gabinetach możemy znależć urządzenie, które łączy w sobie możliwości do złuszczenia naskórka oraz jednoczesnej aplikacji odżywczych substancji aktywnych. Hydradermabrazja to połączenie właściwości klasycznej abrazji oraz peelingu chemicznego. Podczas zabiegu dochodzi do mechanicznej eksfoliacji z jednoczesnym nawilżeniem i dostarczeniem odżywczych substancji do skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Rozstępy - dermabrazja metodą na nową skórę

dermabrazja sposób na rozstępy
Rozstępy, czyli trwałe zmiany na skórze, przypominające sieć wrzecionowatych pasm ścieńczałej skóry. Powstawanie ich jest całkowicie bezobjawowe i często ludzie są nieświadomi, że mają rozstępy. Niestety, gdy powstałe zmiany na skórze wejdą w zaawansowany etap rozwoju tzw. fazę zanikową, to wtedy jest je bardzo trudno wyeliminować. W związku z powyższym, w celu ich likwidacji konieczna będzie inwazyjna metoda korekty.
 

Komentarze (4) Czytaj całość…

Oxybrazja peeling wodno-tlenowy

oxybrazja peeling
Skóra człowieka zwłaszcza na twarzy wymaga ciągłej pielęgnacji. Zewnętrzne czynniki środowiska oraz tryb życia mogą negatywnie wpływać na cerę oraz kondycję skóry człowieka. Zwłaszcza, jeśli dana osoba pracuje w ciężkich warunkach lub narażona jest na ciągłą ekspozycję na promienie słoneczne, czy nawet na promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki nowym osiągnięciom techniki można kompleksowo dbać o skórę i odpowiednio ją oczyszczać oraz odżywiać. Działania takie mogą poprawić wygląd skóry oraz znacznie opóźnić procesy starzenia zachodzące w niej.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie