Zarejestruj / Zaloguj

Peeling enzymatyczny - delikatne oczyszczenie cery wrażliwej

peeling enzymatyczny
Cera wrażliwa charakteryzuje się ogromną delikatnością oraz skłonnościami do podrażnień. Jakakolwiek ingerencja substancjami chemicznymi może skończyć się wywołaniem długotrwale utrzymujących się zaczerwień skóry. Dla takiej wymagającej szczególnej pielęgnacji skóry bardzo trudno jest dobrać odpowiednie preparaty kosmetyczne, a tym bardziej substancje, które mają ją dokładnie oczyścić.

Komentarze (19) Czytaj całość…

Peeling enzymatyczny z woskiem jojoba

peeling enzymatyczny
Kompleksowa pielęgnacja skóry nie może obejść się bez regularnie przeprowadzanych zabiegów złuszczających, które najskuteczniej wspomagają procesy jej odnowy. Cykl odnowy naskórka trwa około 28 dni, wtedy w uproszczeniu można przyjąć, iż stary naskórek złuszcza się, a odsłonięty zostaje nowy.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Peeling mask - peeling hydroenzymatyczny dla skóry odwodnionej i ...

peeling hydroenzymatyczny
Zabiegiem oczyszczającym, który jest zalecany dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień jest peeling enzymatyczny, który opiera się na działaniu kompleksu enzymatycznych białek ze ścian komórkowych drożdży bogatych w witaminy z grupy B. Dzięki niemu skóra zostaje dokładnie oczyszczona i wygładzona. Peeling enzymatyczny redukuje zaskórniki i zapobiega ich dalszemu powstawaniu.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Peeling gommage - nieinwazyjna odnowa naskórka

peeling gommage
Naturalny cykl odnowy naskórka następuje, co 28 dni. W tym okresie stary naskórek złuszcza się, a zastępuje go nowa warstwa. U osób młodych cykl odnowy naskórka następuje bez żadnych zakłóceń, jednak wraz z upływem lat proces ten ulega znacznemu zakłóceniu.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie