Zarejestruj / Zaloguj

Peeling chemiczny - skuteczna eksfoliacja

peeling chemiczny
Odmłodzenie poprzez złuszczenie – o tej prawdzie wie już prawie każdy. Nasza skóra jest bardzo cenna i delikatna, o którą musimy dbać ze szczególną troskliwością i uwagą.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Mikrodermabrazja dłoni

mikrodermabrazja dłoni
Niewątpliwie dłonie są atrybutem urody. Warto jest o nie dbać, pielęgnować, tak aby ich skóra była gładka i miękka. Dłonie narażone są na niemalże ciągły kontakt z chemikaliami, brudem i bardzo często pełnią funkcję narzędzi, którymi wykonywane są najcięższe prace. Warto jest wobec tego codziennie pielęgnować ich skórę, tak aby była odpowiednio nawilżona, zregenerowana oraz delikatna w dotyku.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Hydradermabrazja - hydrafacial TNS, zabieg głęboko odżywiający tkanki

hydradermabrazja,zabieg
Operacje plastyczne liftingujące skórę są powszechnie uważane za inwazyjne metody korekty wyglądu i wzbudzają strach przed komplikacjami wśród potencjalnych pacjentów. Okazuje się jednak, że można przeciwdziałać procesom starzenia w sposób przyjemny i skuteczny. Hydradermabrazja jest zabiegiem, który systematycznie wykonywany może:


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie