Zarejestruj / Zaloguj

Płyn Jessnera - peeling medyczny złuszczający skórę

płyn jessnera
Pomimo wszelkich domowych zabiegów higienicznych, nikt nie jest w stanie w pełni zapobiegać procesom starzenia, trądzikowi, czy też szarzeniu skóry. Warto jest od czasu do czasu skorzystać ze specjalistycznych zabiegów, wykonywanych przez kosmetologów. Jednym z nich jest peeling medyczny (chemiczny) wykonywany przy użyciu Płynu Jessnera.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Mikrodermabrazja poprzez złuszczenie do odmłodzenia

mikrodermabrazja, złuszczenie
Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka. Złuszczanie to odbywa się stopniowo – warstwa po warstwie skóry. Przy zabiegu wykorzystywane jest specjalne urządzenie wyposażone w głowice ścierające, które są pokryte malutkimi kryształkami z prawdziwego diamentu (np. aparat DiamondSkin tzw. mikroabrador, łączy w sobie ścierające działanie głowicy z drobinkami diamentu) lub kryształu korundu.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Peeling kawitacyjny a mechaniczne oczyszczanie skóry

peeling kawitacyjny
Czy peeling kawitacyjny jest lepszy od tradycyjnego mechanicznego oczyszczania skóry?
Bezdyskusyjnym faktem jest to, iż peeling kawitacyjny całkowicie nie boli. Ta cecha nowego zabiegu może przyciągać klientów, zwłaszcza tych, którzy mają dosyć ugniatania ich twarzy przez kosmetyczkę w celu usunięcia zabrudzeń.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Dermabrazja klasyczna - odnowa poprzez złuszczenie

dermabrazja
Dermabrazja to mechaniczne usuwanie blizn, przebarwień, zmarszczek oraz tatuaży z całego ciała. Celem tego zabiegu jest redukcja niedoskonałości oraz defektów skóry.


Peeling chemiczny Blue Peel

blue peel
Blue Peel (chemabrazja kolorowa) należy do grupy peelingów chemicznych w skład, których wchodzi kwas trójchlorooctowy o stężeniu 15 – 20% oraz błękit metylowy. Celem tego zabiegu jest odmłodzenie skóry poprzez złuszczenie zewnętrznego naskórka. Peeling korzystnie wpływa na poprawę gęstości skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Dermabrazja laserowa a klasyczna - porównanie metod

dermabrazja laserowa
Dermabrazja klasyczna przebiega przy użyciu specjalnego narzędzia ścierającego, natomiast dermabrazja laserowa, przy użyciu wysokoenergetycznego lasera. Wysokoenergetyczny laser w sposób bezkrwawy i kontrolowany odparowuje skórę.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie