Zarejestruj / Zaloguj

Skóra znowu piękna po ciąży

przebarwienia
Bardzo często świeżo upieczona mama zaczyna zauważać na swojej skórze pewne zmiany, jak np.: ciemne plamki, przesuszone obszar skóry, obrzęki, pajączki, utratę jędrności. W tym okresie warto jest poświęcić tylko sobie kilka minut codzienne, tak aby skóra mogła powrócić do stanu sprzed porodu i ciąży.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Peeling rozjaśniający

peelig rozjaśniający
Różnego rodzaju przebarwienia na skórze sprawiają, że zachwiany jest jej koloryt i wygląda ona niezdrowo. Peelingi wybielające, a dokładniej ujmując wyrównujące koloryt skóry oparte są na zastosowaniu mieszanki kwasów, która działa synergicznie na osad melaniny intr-epidermicznej i syntezę melaniny dermo-epidermicznej.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Chemiczna eksfoliacja metodą na ostudę oraz plamy soczewicowate

przebarwienia
Pod pojęciem ostudy kryje się specyficzna forma nabytych przebarwień skóry, pojawiających się głównie u kobiet. Można do grupy tych przebarwień zaliczyć pojawiające się na skórze patologiczne zmiany barwnikowe o nieregularnych kształtach, o różnych odcieniach jasnego i ciemnego brązu.


Jet Peel - Aquaabrazja - wielofunkcyjne zastosowanie

jet peel
Wymagania pielęgnacyjne skóry są bardzo duże i ciężko jest je zaspokoić domowymi sposobami. Różnego rodzaju zabiegi oczyszczające, odmładzające są szczególnie zalecane osobom, które do końca życia chcą cieszyć się młodzieńczą urodą.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Peeling gommage - nieinwazyjna odnowa naskórka

peeling gommage
Naturalny cykl odnowy naskórka następuje, co 28 dni. W tym okresie stary naskórek złuszcza się, a zastępuje go nowa warstwa. U osób młodych cykl odnowy naskórka następuje bez żadnych zakłóceń, jednak wraz z upływem lat proces ten ulega znacznemu zakłóceniu.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Blue Peel - charakterystyka zabiegu

blue peel
Blue Peel (chemabrazja kolorowa) należy do grupy peelingów chemicznych w skład, których wchodzi kwas trójchlorooctowy o stężeniu 15 – 20% oraz błękit metylowy. Celem tego zabiegu jest odmłodzenie skóry poprzez złuszczenie zewnętrznego naskórka. Peeling ten korzystnie wpływa na poprawę gęstości skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie