Zarejestruj / Zaloguj

Azelak - kwas azelainowy na trądzik

kwas azelainowy
Zwłaszcza młode osoby wiedzą, co to znaczy mieć nieestetyczne wypryski na całej twarzy. Są one o tyle uporczywe, iż szpecą nie tylko twarz krótkotrwale, ale pozostawiają ślady w postaci blizn potrądzikowych. Stosując zabiegi na bazie kwasu azelainowego można w łatwy sposób pozbyć się uporczywych krost oraz innych niedoskonałości skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Usuwanie rozstępów kwasem glikolowym

rozstępy, kwas glikolowy
Rozstępy czyli nieodwracalne zmiany na skórze, które przyjmują postać wrzecionowatych pasm ścieńczałej skóry, jest bardzo trudno usunąć. Rozstępy początkowo są wybrzuszone, obrzękowe, a dopiero później przybierają formę cieńszej, jaśniejszej skóry.
 

Komentarze (10) Czytaj całość…

Green Peel - ziołowa metoda na odmłodzenie skóry

peeling ziołowy, Green Peel
Zabieg Green Peel polega głównie na złuszczeniu górnej warstwy skóry tzw. epidermy przy użyciu ziołowych preparatów. Poprawa ukrwienia, do którego dochodzi na skutek działania ekstraktów ziołowych, przyspiesza przemianę materii i w ten sposób przyspieszony jest proces regeneracji skóry. Usunięcie wierzchniej warstwy skóry pomaga uaktywnić dolne warstwy skóry i przyspieszyć produkcję nowych komórek.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Oxybrazja peeling wodno-tlenowy

oxybrazja peeling
Skóra człowieka zwłaszcza na twarzy wymaga ciągłej pielęgnacji. Zewnętrzne czynniki środowiska oraz tryb życia mogą negatywnie wpływać na cerę oraz kondycję skóry człowieka. Zwłaszcza, jeśli dana osoba pracuje w ciężkich warunkach lub narażona jest na ciągłą ekspozycję na promienie słoneczne, czy nawet na promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki nowym osiągnięciom techniki można kompleksowo dbać o skórę i odpowiednio ją oczyszczać oraz odżywiać. Działania takie mogą poprawić wygląd skóry oraz znacznie opóźnić procesy starzenia zachodzące w niej.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Hydradermabrazja - hydrafacial Beta-HD, zabieg dla skóry trądzikowej i ...

hydradermabrazja na trądzik
Hydradermabrazja to zabieg, przy którym wykorzystywane jest wielofunkcyjne urządzenie. Tajemnicą hydradermabrazji jest zastosowanie przy zabiegu specjalnych końcówek, które mają obrazowo ujmując dwa ujścia. Jedno bombardujące skórę płynem pod mocnym ciśnieniem, zaś drugie zasysające nieczystości ze skóry do specjalnego pojemnika.


Hydradermabrazja - ogólna charakterystyka możliwości zabiegowych

hydradermabrazja
Urządzenie do hydradermabrazji, łączy w sobie możliwości do złuszczenia naskórka oraz jednoczesnej aplikacji odżywczych substancji aktywnych. Hydradermabrazja łączy w sobie właściwości klasycznej abrazji oraz peelingu chemicznego. Podczas zabiegu dochodzi mechanicznej eksfoliacji z jednoczesnym nawilżeniem i dostarczeniem odżywczych substancji do skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie