Zarejestruj / Zaloguj

Enerpeel EL® - poprawa wyglądu okolicy oczu oraz ust

enerpeel
Delikatne obszary wokół ust oraz oczu są swoistego rodzaju świadectwem człowieka o jego wieku. Większość osób poszukuje skutecznych metod ich odmłodzenia. Jedną z dermatologicznych propozycji jest działanie na nie medycznym, jednofazowym żelem na bazie mieszanki kwasów.


Hydradermabrazja - ablacja połączona z peelingiem glikolowo - salicylowym

hydradermabrazja, peeling glikolowo - salicylowy
Opracowano nowe urządzenie, które łączy w sobie możliwości połączenia peelingu mechanicznego z chemicznym. Hydradermabrazja łączy w sobie właściwości klasycznej abrazji oraz peelingu chemicznego. Podczas zabiegu dochodzi mechanicznej eksfoliacji z jednoczesnym wygładzeniem skóry peelingiem chemicznym.  

Komentarze (5) Czytaj całość…

Yellow Peel - żółty peeling

yellow peel
Z biegiem lat organizm ludzki zaczyna podlegać procesom starzenia. Z fazy anabolizmu przechodzimy do fazy katabolizmu, która powoduje mniejszy przyrost nowych komórek lub nieodwracalne zmiany już istniejących tkanek. W fazie anabolicznej skóra jest gładka, jędrna, elastyczna, komórki są nasycone wodą, która podtrzymuje ich określony kształt.

Komentarze (16) Czytaj całość…

Peeling azjatycki

peeling azjatycki
Peeling azjatycki, znany również pod nazwą peeling ziołowy lub green peel, dedykowany jest głównie dla skóry tłustej, łojotokowej, grubej i mieszanej. 

Komentarze (12) Czytaj całość…

Green Peel - ziołowy peeling

peeling ziołowy
Wśród różnych preparatów stosowanych do kompleksowej regeneracji skóry można wyróżnić chemiczne preparaty oraz całkowicie naturalne substancje. Green Peel należy do preparatów powstałych wyłącznie na bazie naturalnych roślinnych substancji, które nie zawierają żadnych szkodliwych składników ani syntetycznych cząsteczek trących, czy też konserwantów. W związku z powyższym nawet, jeśli peeling dostanie się do oczu nie powoduje on pieczenia ani żadnych groźnych podrażnień.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Peeling enzymatyczny z woskiem jojoba

peeling enzymatyczny
Kompleksowa pielęgnacja skóry nie może obejść się bez regularnie przeprowadzanych zabiegów złuszczających, które najskuteczniej wspomagają procesy jej odnowy. Cykl odnowy naskórka trwa około 28 dni, wtedy w uproszczeniu można przyjąć, iż stary naskórek złuszcza się, a odsłonięty zostaje nowy.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie