Zarejestruj / Zaloguj

Hydradermabrazja - hydrafacial Antiox - 6 zabieg odmładzający i odżywiający

hydradermabrazja Antiox
Nieustannie zachodzące i postępujące procesy starzenia skóry są powodem niepokoju i troski wielu osób. Często przeglądając się w lustrze bacznie obserwują swoją skórę oddalając od siebie myśli o tym, iż wkrótce ich twarz i szyja zostaną pokryte zmarszczkami. Dzięki zabiegom z serii nieinwazyjnych peelingów połączonych z infuzją substancji aktywnych złe myśli o zmarszczkach i zwisającej skórze można odłożyć na późną starość.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Peeling migdałowy - skuteczna niwelacja przebarwień

peeling migdałowy
Przebarwienia na skórze powstają na skutek działania równych czynników zewnętrznych oraz predyspozycji organizmu człowieka. Do najczęstszych powodów powstawania przebarwień można zaliczyć szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz procesy starzenia skóry. Niemniej jednak czasami nawet u bardzo młodych osób powstają różnego rodzaju plamki i odbarwienia spowodowane nierównomierną pigmentacja skóry.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Peeling pirogronowy - peeling chemiczny na bazie kwasu pirogronowego

peeling pirogronowy
Kwas pirogronowy jest obecny w naturze np. w jabłkach, sfermentowanych owocach, czy też w occie. Reguluje on wydzielanie sebum przez skórę człowieka, pobudza syntezę nowego kolagenu i działa antybakteryjnie. Kwas pirogronowy w stężeniach powyżej 50% bardzo szybko i głęboko penetruje skórę. Natomiast kwas o niższym stężeniu pozwala na wykonanie peelingu powierzchniowego.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Peeling kawitacyjny - odnowa poprzez głębokie oczyszczenie skóry

peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczający skórę, wykonywany przy użyciu ultradźwięków. Stanowi on alternatywę dla tradycyjnego mechanicznego czyszczenia skóry.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Enerpeel EL® - ogólna charakterystyka zabiegu rozjaśniającego oraz ...

 enerpeel
Enerpeel EL® jest zabiegiem na bazie kwasów i jest stworzony do jego wykonywania w delikatnej okolicy oczu oraz ust. Substancja złożona z mieszanki kwasów ma postać żelu, który nie rozpływa się. Dlatego też, nie ma ryzyka zmieszania się kwasu z błoną oka, czy też błonami wewnątrz jamy ustnej.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Enerpeel EL® - poprawa wyglądu okolicy oczu oraz ust

enerpeel
Delikatne obszary wokół ust oraz oczu są swoistego rodzaju świadectwem człowieka o jego wieku. Większość osób poszukuje skutecznych metod ich odmłodzenia. Jedną z dermatologicznych propozycji jest działanie na nie medycznym, jednofazowym żelem na bazie mieszanki kwasów.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie