Zarejestruj / Zaloguj

W sekcji Nowości przedstawiamy nowinki produktowe oraz nowe propozycje usług wprowadzanych na rynek.
Urządzenia przenośne Abacosun

Nowa seria przenośnych urządzeń Abacosun stwarza doskonałe możliwości świadczenia pożądanych  usług kosmetycznych w domu u klienta.  Sprzęt mobilny jest dostarczany w eleganckich, lekkich walizkach.  
Kosmetyczka może wiec  zaoferować klientowi profesjonalne zabiegi na twarz i ciało w zaciszu domowym.  Urządzenia mobile mogą także być wykorzystywane w gabinecie kosmetycznym.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Kapsuła SPA z hydromasażem

Kapsuła SPA z hydromasażem firmy Abacosun to urządzenie, którego funkcje wzbogacą ofertę niejednego salonu. Umożliwia ona przeprowadzenie masażu perełkowego i hydromasażu, posiada funkcję prysznica Vichy, a także sauny parowej. Za pomocą kapsuły SPA można przygotować kąpiel aromaterapeutyczną, bądź kąpiel w mleku. Istnieje możliwość zastosowania aromaterapii i muzykoterapii, a także podłączenia DVD, dzięki czemu podczas zabiegu klient mógłby obejrzeć np. relaksujący film.


Kapsuła SPA do zabiegów błotnych

Kapsuła SPA firmy Abacosun przeznaczona m.in. do zabiegów błotnych to wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające przeprowadzenie zabiegów skutecznych, jak i przyjemnych. Posiada funkcję sauny parowej, prysznica Vichy, oferuje również możliwość podłączenia DVD. Kapsuła ma wbudowane radio i pozwala np. na zastosowanie aromaterapii.


NF Beauty - mezoterapia bezigłowa i mezolift

Uderzeniowa mezoterapia bezigłowa i mezolift polepsza absorpcję aplikowanego produktu, który przenika do głębiej położonych komórek, tym samym pozwalając wykonać szereg skutecznych zabiegów takich jak: spłycających zmarszczki, odmładzających, nawilżających, regeneracyjnych, wybielających, antycellulitowych, stymulujących rozbicie tkanki tłuszczowej.


Lamprobe - nowość w Polsce

Na polski rynek wkracza właśnie innowacyjne urządzenie do zamykania naczynek i usuwania nieprawidłowości skórnych. Aparat Lamprobe, wykorzystujący technologię fal radiowych, zdążył już zdobyć uznanie lekarzy i kosmetyczek na świecie, by teraz zjednać sobie zainteresowanie branży kosmetycznej w Polsce.

Komentarze (3) Czytaj całość…

IQ Lift - zaawansowana technologia przeciw zmarszczkom

Skomputeryzowane, wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne to przyszłość nowoczesnego salonu. Takim właśnie innowacyjnym aparatem jest IQ Lift, który umożliwia przeprowadzenie specjalistycznych zabiegów  na twarz i ciało.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie