Zarejestruj / Zaloguj

Nici Aptos - relacja z przeprowadzonego zabiegu

nici aptos, zabieg
Zabiegowi implantacji nici Aptos poddałam się dokładnie trzy lata temu w wieku 32 i pół roku. Zanim zdecydowałam się na tę procedurę znalazłam w internecie dużo pozytywnych opinii na temat jej skuteczności i niewielkiej inwazyjności. Celem zabiegu w moim przypadku miało być zlikwidowanie niewielkich "chomików" w okolicy żuchwy, za których powstanie nie odpowiadał zły stan skóry (skórę mam w świetnej kondycji), a jedynie niewielki "nadmiar" tkanki tłuszczowej i budowa mięśniowa twarzy.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Nici Aptos - lifting twarzy i szyi

nici aptos, lifting
Na skutek starzenia człowiek traci zwięzłość tkanek budujących skórę. Tłuszcz stanowiący naturalną podporę dla skóry zaczyna zanikać powodując rozluźnienie jej struktury. Obszarami twarzy najdotkliwiej odczuwającymi ten brak elastyczności skóry są policzki, brwi, okolice oczu, ust oraz szyi. Najszybciej opadać zaczynają policzki i łuki brwiowe kreując w ten sposób zmęczony, starczy wygląd. Z tego też powodu zarówno kobiety jak i mężczyźni po trzydziestce zgłaszają się do klinik z prośbą o poradę. W ich przypadku nie ma jednak potrzeby sięgania po tradycyjne, operacyjne metody liftingu. Lekka korekta twarzy będzie w zupełności wystarczająca.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Nici Aptos - wspomnienia z zabiegu

nici aptos, wspomnienia
Kiedy byłam nastolatką odchudzałam się dosyć intensywnie. W wieku 30 lat zauważyłam, że na skutek efektu jojo moja skóra na policzkach zaczęła zwisać jak indykowi szyja. Postanowiłam skorzystać z nowych rozwiązań medycyny estetycznej. Rozważałam kilka zabiegów, np. wszczepienie własnego tłuszczu w policzki.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie