Zarejestruj / Zaloguj

Implanty jąder dla dzieci i dorosłych - opis zabiegu

implanty jąder
Zabieg wszczepienia implantu jądra jest wykonywany u pacjentów, którzy utracili jądro na skutek wypadku lub z przyczyn chorobowych. Głównym celem tego zabiegu jest przywrócenie naturalnego wyglądu worka mosznowego.


Pourazowa rekonstrukcja prącia

rekonstrukcja penisa
Rekonstrukcja penisa wykonywana jest u mężczyzn, którzy utracili go na skutek nieszczęśliwego wypadku lub amputacji spowodowanej chorobą. Utrata prącia prowadzi do wielu zaburzeń fizjologicznych, jak i psychologicznych u mężczyzn. Pozbawia ona ich możliwości współżycia seksualnego oraz oddawania moczu w charakterystyczny dla nich sposób. Dodatkowo wywołuje wiele zaburzeń psychologicznych, których wynikiem jest głęboka depresja oraz kompleksy.


Liposukcja wzgórka łonowego

liposukcja wzgórka łonowego
Szeroko stosowany i bardzo skuteczny zabieg liposukcji może być również stosowany w sferze intymnych części ciała kobiety. Jego głównym celem jest redukcja tłuszczu. Dzięki temu stosunkowo mało inwazyjnemu zabiegowi, można na stałe pozbyć się komórek tłuszczowych z obszarów trudnych do odchudzenia tradycyjnymi metodami.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Korekta skrzywionego prącia

skrzywione prącie
Wady zewnętrzne męskich narządów płciowych przyczyniają się do wielu złożonych problemów, które prowadzą do szeregu dysfunkcji. Jednym z aspektów anomalii wyglądu męskiego prącia jest poczucie mniejszej atrakcyjności przez mężczyzn, co w rezultacie prowadzi do wielu zaburzeń w kontaktach międzyludzkich. W związku z powyższym, oprócz potrzeby korekty wad zewnętrznych męskich narządów ze względu na zdrowie fizyczne pacjenta, ujawnia się również silna psychiczna determinacja chorych.


Macrolane - rewolucyjna metoda powiększania męskich narządów płciowych

powiększanie penisa macrolane
Stosowane dotychczas metody powiększania męskich narządów płciowych są dosyć inwazyjnymi metodami. Skomplikowane zabiegi chirurgiczne są obarczone pewnym ryzykiem niepowodzenia. Wprowadzone na rynek produkty na bazie kwasu hialuronowego Macrolane, pozwalają bezpiecznie odtworzyć lub nadać nowe kształty męskim narządom płciowym.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Odmłodzenie intymnych części ciała

intymne, części ciała
Niektóre operacje plastyczne dotyczą bardzo delikatnych i jednocześnie intymnych sfer. Rynoplastyka (plastyczna i rekonstrukcyjna chirurgia nosa), czy też wymiana wkładek silikonowych wymagają doświadczenia i precyzyjnego chirurgicznego oka. Większy problem pojawia się w przypadku delikatnych operacji intymnych obszarów kobiecego ciała.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie