Zarejestruj / Zaloguj

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego do odmłodzenia dekoltu

dekolt
Bardzo często skupiamy się na zabiegach rewitalizujących i odmładzających skórę twarzy. Jednak dbając o swój wizerunek niezwykle ważnym jest zachowanie harmonii w wyglądzie, nie można dopuścić do tego, aby gładka skóra twarzy wyróżniała się na tle pomarszczonego dekoltu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Rozstępy – jak szybko sobie pomóc

rozstępy
Rozstępy pojawiają się na skutek jednoczesnego działania wielu czynników połączonych z indywidualnymi predyspozycjami człowieka. Z reguły powstają na skutek szybkiego przyrostu masy ciała oraz częstych zmian wagi ciała. W fazie bardzo rozwiniętej rozstępy tworzą lekkie wgłębienia w skórze i są wyczuwalne przy dotyku skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Roczny koszt mezoterapii - różne warianty

mezoterapia
Mezoterapia jest zabiegiem szeroko stosowanym. Wielu specjalistów uważa tę metodę za kluczową w profilaktyce przeciw starzeniu, wypadaniu włosów, powstawaniu cellulitu oraz rozstępów.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Zabieg mezoterapii Cytocare 532 - najskuteczniejszy sposób na odmładzanie i ...

rewitalizacja skóry
Kiedy spróbujemy zdefiniować pojęcie „zmarszczki”, całkowicie odmienne od tego medycznego, na pewno pierwsze skojarzenia to efekt upływającego czasu widoczny na naszej twarzy w postaci drobnych lini, które dosyć sprytnie potrafią zepsuć nasze odbicie w lustrze. A niestety procesu starzenia się skóry nie da się zatrzymać.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - powiedz nie - przedwczesnemu starzeniu

kwas_hialuronowy
Według informacji zbieranych przez Redakcję serwisu CzasNaZmianę.pl coraz bardziej obniża się wiek osób zainteresowanych przeciwdziałaniem starzeniu się skóry. Znaczna część użytkowników serwisu to osoby w wieku 25 – 30 lat, które już chcą zdobyć wiedzę na temat zabiegów powstrzymujących procesy starzenia oraz niwelujących powstałe zmiany w strukturze skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Anteis nowy system do mezoterapii oraz iniekcji wypełniaczy tkankowych

mezoterapia anteis
Nowy system iniekcyjny opracowany przez firmę Anteis zapewnia komfort pacjenta/ki oraz jego bezpieczeństwo. Lekarz podczas zabiegu ma pod pełną kontrolą ilość podawanego preparatu oraz głębokość jego iniekcji.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie