Zarejestruj / Zaloguj

Zmarszczki na szyi - ogólna charakterystyka

zmarszczki na szyi
Dbając o twarz i wykonując przeróżne zabiegi, które mają przeciwdziałać starzeniu często zapomina się o skórze szyi, w której również zachodzą procesy starzenia. Skóra na szyi jest bardzo cienka i tym samym jest szczególnie nieodporna na zmiany zachodzące w organiźmie ludzkim. Utrata kolagenu, szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz grawitacja negatywnie wpływają na kondycję skóry na szyi.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Łojotokowe zapalenie skóry

łojotokowe zapalenie skóry
Łojotokowe zapalenie skóry to przewlekłe schorzenie powstające w okolicach bogatych w gruczoły łojowe. Z powodu narastających i często nawracających stanów zapalnych przy łojotokowym zapaleniu skóry często powstają infekcje grzybem Malessezia furfur. Łojotokowe zapalenie skóry najczęściej powstaje na skórze głowy. Wtedy objawia się ono powstawaniem tzw. „mokrego łupieżu”, bardzo trudnego do wyeliminowania. Objawy powstania zapalenia skóry mogą nasilać stres, suche powietrze oraz stosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków do makijażu.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - ogólna charakterystyka zabiegu

liquid face lift
Twarz ludzka zmienia wygląd na skutek utraty kolagenu oraz elastyny, co skutkuje w utracie jędrności skóry. Latami wyżej opisany proces postępuje i skóra zaczyna nieestetycznie obwisać i formować bruzdy oraz fałdy.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Nadpotliwość latem - kilka metod na jej przeciwdziałanie

nadpotliwosc
Organizm człowieka produkuje ok. 800 ml potu dziennie. Latem jego produkcja może sięgnąć nawet kilku litrów. Pot wytwarzany jest przez gruczoły potowe, które rozmieszczone są na całym ciele. Odgrywa bardzo ważną rolę w organiźmie człowieka. Pomaga on utrzymać stałą ciepłotę ciała, oczyszcza organizm.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Już niedługo słońce i opalanie

opalanie
Któż latem rezygnuje z ciepłych kąpieli słonecznych? Ciężko sobie wyobrazić wakacyjny urlop, wyjazd ze znajomymi bez godzin spędzonych na plaży skąpanej w mocnych promieniach słońca.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Botox - zagrożenia związane z uzależnieniem się od zabiegów ...

botox przeciwskazania
Zabiegi przeciwzmarszczkowe przy użyciu toksyny botulinowej wzbudzają wiele kontrowersji. W USA lekarze coraz częściej odmawiają pacjentom/kom wykonania zabiegu, gdyż obserwują u nich uzależnienie się od tzw. zastrzyków młodości. Dodatkowo, bardzo często, u niektórych osób rozpoznane jest chorobliwe i przesadne przejmowanie się zmarszczkami.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie