Zarejestruj / Zaloguj

Odmładzanie dłoni - wypełnianie zwiotczałej skóry Restylane Vital

odmładzanie dłoni
Spójrz na dłonie, one nie skłamią! Piękne, zadbane twarze sławnych piosenkarek, gwiazd filmowych, często sprawiają, iż ludzie postrzegają je jako młodsze osoby. Czar natomiast pryska, jak osobiście spotkamy się z taką osobą i spojrzymy na jej dłonie lub ich dotkniemy. Jeśli naprawdę ktoś pragnie oszukać czas, to musi równocześnie zadbać o wygląd swoich dłoni.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Teosyal - efekt liftingu bez skalpela

teosyal
Teosyal jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach, pochodzenia niezwięrzęcego. W skład wypełniacza wchodzą usieciowany kwas hialuronowy i bufor fosforanowy pH 7,3. Preparat jest przeźroczystym, apirogennym, sterylnym, usieciowanym żelem. Substancja jest dystrybuowana do gabinetów lekarskich w jednorazowych strzykawko – aplikaturach. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo i higienę zabiegu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Isolagen (Autokolagen) - najbardziej naturalny wypełniacz do zmarszczek

isolagen, wypełniacz
W Stanach Zjednoczonych naukowcy opracowali nową metodę niwelowania zmarszczek, polegającą na ostrzykiwaniu skóry wypełniaczem, złożonym z własnych komórek tzw. isolagenem. Obecnie można poddać się temu zabiegowi również w Polsce. Decydując się na niego, trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość. Procedura trwa bardzo długo i jest kosztowna, za to efekty są warte wszelkich wyrzeczeń. Badania kliniczne udowodniły, że pacjentki z wszczepionym isolagenem są zadowolone z efektów utrzymujących się nawet do 7 lat.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Zyderm - wypełniacz kolagenowy

zyderm wypełniacz kolagenowy
Kolagen jest składnikiem budulcowym skóry człowieka, a dokładniej białkiem tkanki łącznej. Posiada on bardzo wysoką odporność na rozciąganie i jest głównym składnikiem ścięgien. Jego głównym zadaniem jest nadawanie sprężystości skórze i jej uelastycznianie. W momencie, gdy zaczyna go brakować organizmowi powstają zmarszczki. Kolagen jest również powszechnym składnikiem organizmów ssaków

Komentarze (1) Czytaj całość…

Radiesse - wypełniacz semi-permanentny

radiesse wypełniacz
Radiesse® jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej. Uzyskał on aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia FDA (Food and Drug Administration) i jest uważany za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek na twarzy. Ponadto zalicza się go do wypełniaczy dających semi – permanentne efekty, utrzymujące się od roku do pięciu lat w skórze pacjenta.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Gore-Tex - implant trwały pełniący funkcję wypełniacza tkankowego

gore-tex wypełniacz
Gore-Tex® - historia wypełniacza
Historia Gore-Tex’u sięga 1971 roku. Był on wtedy stosowany w chirurgii naczyniowej, do rekonstrukcji uszkodzonych żył. Wkrótce odkryto, że może on być również używany w medycynie estetycznej, jako permanentny wypełniacz tkankowy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie