Zarejestruj / Zaloguj

Thalasoterapia - zabiegi algowe

Thalasoterapia
W morskich głębinach znajdują się drogocenne skarby nazywane algami, które ze względu na drogocenne składniki są prawie podstawowym składnikiem wszystkich zabiegów kosmetycznych. Terapie z użyciem alg nazywane są thalasotherapią.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Zabiegi na bazie złota

zlote_zabiegi
Tajemnica starożytnego Egiptu wyszła na jaw i zawitała do dzisiejszych salonów SPA. Już nieskazitelna, boska Nefretete poddawała się zabiegom na bazie złota, żeby zachować świeżą i młodą skórę.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Peeling kawowy z solą - aromatyczny zabieg

peeling kawa i sól
Jedną z bardzo przyjemnych i relaksujących metod oczyszczania skóry jest przeprowadzenie peelingu kawowego z solą morską. Kompleksowa pielęgnacja ciała polega w głównej mierze na dokładnym oczyszczaniu ciała oraz jego odżywianiu i nawilżaniu. Dokładne oczyszczenie ciała z martwego naskórka odtyka zapchane pory skóry i usuwa martwy naskórek. W rezultacie skóra jest gładsza i przede wszystkim gotowa na przyjęcie substancji pielęgnacyjnych.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Winoterapia - remedium na kłopoty z urodą

winoterapia
Coraz bardziej popularne jest stosowanie specyfików opartych wyłącznie na naturalnych składnikach bogatych w składniki mineralne i witaminy. Specjaliści opracowując kuracje leczące, upiększające i odmładzające sięgają do starożytnych metod na pielęgnację ciała. Jedną z nich jest winoterpia, która opiera się na właściwościach pielęgnacyjnych winogron i wina w terapiach odmładzających.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Zabiegi na bazie ziemi wulkanicznej

ziemia wulkaniczna
Bogactwo mikroelementów i biologicznie aktywnych składników, zawartych w ziemi wulkanicznej, sprawia, iż zabiegi z wykorzystaniem jej czystej postaci, są niezwykle pożądane. Ziemia wulkaniczna jest wysoce skuteczna we wszelkiego rodzaju kuracjach kosmetycznych oraz terapeutycznych. Może ona również być stosowana przy zabiegach relaksujących, po przebytych operacjach chirurgicznych.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Fridge zabieg dla zwolenników kosmetyków naturalnych

fridge
Zabiegi na bazie naturalnych kosmetyków zyskują na popularności. Osoby regularnie pojawiające się w salonach kosmetycznych, co raz częściej decydują się na nieco droższe zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków wyłącznie na bazie naturalnych preparatów.
 


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie