Zarejestruj / Zaloguj

Zielona glinka kambryjska - naturalny kosmetyk dla całego ciała

glinka zielona
Skóra człowieka narażona jest na ciągłe działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Odpowiedzią na narastające potrzeby pielęgnacyjne skóry są zabiegi oparte na wykorzystaniu ekologicznych preparatów, stosowanych w dawnych czasach. Co raz częściej kosmetolodzy sięgają do naturalnych metod odnowy skóry. Stosują m. in. zieloną glinkę kambryjska, która uważana jest za najskuteczniejszą z masek glinkowych.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Marine Body Wrap - zabieg SPA modelujący sylwetkę

relaksujący wpływ maski na ciało
Od czasu do czasu warto jest zrobić coś dla siebie i swojego ciała. Marine Body Wrap to bardzo przyjemny zabieg, który działa antycellulitowo oraz wyszczuplająco. Dodatkowo substancje użyte do smarowania ciała rewitalizują oraz remineralizują skórę człowieka. Tajemnicą Marine Body Wrap jest technika zabiegu, polegająca na dokładnym owinięciu ciała specjalną folią lub bawełnianymi bandażami.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Zabiegi truskawkowe - owocowa bomba witaminowa

truskawka,  witaminy
Zabiegi truskawkowe stanowią niezwykłą przyjemność i rozkosz odczuwalną przez człowieka wszystkimi zmysłami. Intensywnie pachnąca maska o konsystencji delikatnego jogurtu ma niezwykle odprężające właściwości.

Komentarze (14) Czytaj całość…

Zabiegi wykorzystujące dary ziemi

glinki, pył, błoto
Dary ziemi w postaci gliny, mułu, pyłu wulkanicznego wykorzystywane były do pielęgnacji ciała już w starożytności. Zabiegi na ich bazie wykonywane są również w dzisiejszych czasach, a ich skuteczność doceniana jest w najbardziej profesjonalnych salonach.
 

Komentarze (11) Czytaj całość…

Zielona kawa - termiczny zabieg na cellulit

zielona kawa
Zabieg z zielonej kawy jest szczególnie zalecany do oczyszczania skóry, eliminacji toksyn z organizmu, zwalczania wolnych rodników oraz usuwania nadmiaru wody z tkanek.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Czarne złoto - borowinowy okład

kąpiel borowinowa
Borowina jest skarbem Polski, który odkryto już bardzo dawno temu. Oprócz właściwości użyźniającej glebę ma ona szerokie zastosowanie w lecznictwie i kosmetyce. Borowina zawiera cenne składniki biologiczne, które korzystnie wpływają na różne choroby narządów ruchów oraz choroby reumatyczne.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie