Zarejestruj / Zaloguj

Masaż bańką chińską na cellulit

masaż
Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz drenaż limfatyczny. Polega na masowaniu skóry bańkami, w których wytwarza się podciśnienie przez usunięcie z nich powietrza.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Hammam - marokańska ceremonia oczyszczenia

hammam, oczyszczenie
Moc magii i przyrody tryska swą pełnią w łaźniach przeznaczonych do ceremonii oczyszczania skóry według tradycyjnego, arabskiego rytuału. Zabiegi kryjące się pod nazwą Hammam są swoistego rodzaju sposobem na odnowę ciała i ducha, który oczyszcza i pielęgnuje skórę. Hammam łączy się z całkowitym wypoczynkiem i relaksem.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Magia bursztynu - złota żywica dla ciała

bursztyn_zabiegi
Piękno bursztynu to nie tylko niepowtarzalna barwa oraz inne jego walory budowy zewnętrznej, to również nieocenione właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne. Bursztyn stosowany jest zarówno w medycynie, jak i kosmetologii. Dosyć popularnym specyfikiem jest tzw. nalewka bursztynowa, której systematyczne picie może doprowadzić do obniżenia ciśnienia, wspomożenia wydzielania żółci, uspokojenia, hamowania rozwoju bakterii, wstrzymania procesu powstawania zmarszczek.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Masaż Tui Na - chińska tajemnica zdrowia i piękna

masaz
Jednym z powodów przedwczesnego starzenia organizmu jest życie bez chwili wytchnienia i ciągły bieg na przód bez należytego odpoczynku. W dzisiejszych czasach tempo życia jest niesamowite. Zabiegani i zapracowani ludzie szybko zapominają, co to prawdziwy odpoczynek i relaks.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Piękno w ciąży

ciąża w spa
W okresie ciąży bardzo trudno jest samej zdecydować się na zabieg kosmetyczny. Ciężko jest również znaleźć gabinet, w którym kobieta będzie mogła się zrelaksować i uzyskać profesjonalną obsługę kosmetyczną. Bardzo rzadko w ofercie gabinetów umieszczone są odpowiednie zabiegi dla kobiet w ciąży.
 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Masaż twarzy

masaz_twarzy
Masaż kosmetyczny twarzy jest polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którym zależy na świeżym i pięknym wyglądzie. Zalecane jest systematyczne stosowanie masażu zwłaszcza po 25 roku życia. Z reguły obszar masażu kosmetycznego obejmuje okolice twarzy, szyi oraz dekoltu pacjentki/ta.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie