Zarejestruj / Zaloguj

Masaż z elementami aromaterapii - kompleksowe oddziaływanie na ciało

aromaterapia
Aromaterapia to swoistego rodzaju terapia zapachami, której celem jest przeciwdziałanie różnym niepożądanym stanom organizmu za pomocą pachnących, lotnych substancji wytwarzanych przez rośliny, czyli olejków eterycznych. Substancje te są wciąż nie do końca poznaną tajemnicą i niektórzy podchodzą do nich z dużą dozą niedowierzania.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Zabiegi czekoladowe na poprawienie nastroju

zabigi czekoladowe
Jeżeli istnieje na świecie jakiś smakołyk, który potrafi prawdziwie zaintrygować, z pewnością jest nim czekolada. Niepowtarzalnemu smaku czekolady mało kto potrafi się oprzeć – może być doraźnym lekarstwem na smutki, sposobem na wynagradzanie siebie, przyjaciółką i pocieszycielką w samotny wieczór. Znana jest też jako afrodyzjak, co czyni ją jeszcze bardziej interesującą.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Rytuał na stopy - peeling z pudrem perłowym

peeling pudrem perłowym
Rytuał na stopy to zabieg przeznaczony dla stóp, jego celem jest odświeżenie oraz regeneracja skóry.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Aerofat - modelowanie i odmładzanie

aerofat
Modelowanie ciała związane jest z niezwykle ciężką pracą. Niestety nie wszyscy są obdarowani przez naturę proporcjonalnie ukształtowaną sylwetką. Dosyć często, zwłaszcza na ciele kobiet tłuszcz odkłada się nieregularnie. Najczęściej „upatruje” sobie on konkretne części ciała, z których bardzo trudno go wyeliminować. Okazuje się, że dużą pomocą w terapii odchudzającej może przyjść zabieg Aerofat nazywany również lipodermolog’ią. Dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu jest jego działanie odmładzające.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Masaż kamieniami

masaż kamieniami to bardzo przyjemny zabieg
Czas mija bardzo szybko, więc warto pomyśleć tylko o sobie i znaleźć go na relaks i wyciszenie. Doskonałym sposobem na zdrowy odpoczynek jest inspirowany szamańskimi praktykami medycznymi masaż ciepłymi kamieniami. Przywróci on każdemu nadwątloną równowagę psychiczną oraz fizyczną. Człowiek nabiera podczas takiego zabiegu nową energię do życia. Masaż kamieniami, tzw. stone therapy zawiera w sobie elementy: akupresury, aromaterapii, termoterapii. W szczególności masaż ten jest polecany po przebytych operacjach plastycznych i innych operacjach chirurgicznych.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Masło kakaowe - aromatyczny masaż

masło kakaowe
Naturalne masła kosmetyczne nie zawierają żadnych konserwantów, barwników ani substancji polepszających. Masło kakaowe posiada bogate właściwości pielęgnacyjne. Pochodzi z Zachodniej Afryki, a pozyskiwane jest według tradycyjnych metod. Może być one wykorzystywane do masażu kosmetycznego oraz masażu stemplami.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie