Zarejestruj / Zaloguj

Netra Basti - kąpiel oczu w ghee

Netra Basti
Netra Basti to nawa tajemniczego zabiegu, który dopieszcza skórę wokół oczu i sprawia, że jest ona piękna i gładka. Kąpiel oka połączona jest masażem całej twarzy. Celem procedury jest wykonanie naturalnego, głęboko relaksującego masażu. Głównym zadaniem masażu jest zrelaksowanie mięśni wokół oczu, wygładzenie zmarszczek oraz odżywienie niezwykle wrażliwej skóry wokół oczu.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Refleksologia stóp

refleksologia stóp
Refleksologia powszechnie stosowana była jako lecznicza terapia. Jej korzenie sięgają starożytnego Tybetu. Refleksologia skoncentrowana była na oddziaływaniu na poszczególne nerwy poprzez pracę na receptorach kręgosłupa. Refleksologia jest powszechnie stosowana do leczenia wielu schorzeń a także wad postawy. Niemniej jednak oprócz walorów zdrowotnych, zabieg może spełniać funkcje dogłębnego relaksu.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Kawior, złoto i jedwab - królewski zabieg dla dwojga w walentynkowy wieczór

kawior, złoto, jedwab
Jak zaczarować wyjątkowy dzień dla zakochanych? Jak sprawić, żeby rutyna nie wdarła się w związek dwojga kochających się ludzi? Może właśnie Dzień Zakochanych jest takim czasem, kiedy dwoje ludzi ma chwilę na zatrzymanie się i przeciwstawienie się normalnemu trybowi życia.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Masaż ciepłym masłem Karite

masło Karite Shea
Masaż ciepłym masłem Karite, nazywanym również masłem Shea łączy w sobie klasyczne techniki masażu oraz głęboko odżywia i nawilża skórę całego ciała. Bezpośrednio przed zabiegiem ciało jest odpowiednio przygotowywane do niego.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Peeling kawowy z solą - aromatyczny zabieg

peeling kawa i sól
Jedną z bardzo przyjemnych i relaksujących metod oczyszczania skóry jest przeprowadzenie peelingu kawowego z solą morską. Kompleksowa pielęgnacja ciała polega w głównej mierze na dokładnym oczyszczaniu ciała oraz jego odżywianiu i nawilżaniu. Dokładne oczyszczenie ciała z martwego naskórka odtyka zapchane pory skóry i usuwa martwy naskórek. W rezultacie skóra jest gładsza i przede wszystkim gotowa na przyjęcie substancji pielęgnacyjnych.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Masło Shea - afrykańskie złoto do pielęgnacji ciała

masło shea
Zanieczyszczenie środowiska, złe warunki pracy, klimatyzowane pomieszczenia źle wpływają na skórę. Na skutek powyżej wymienionych czynników staje się ona wysuszona, odwodniona i traci swą dawną młodzieńczą elastyczność oraz jędrność. Zaczynają na niej szybciej pokazywać się zmarszczki oraz inne oznaki starzenia. Procesowi temu można zaradzić stosując do pielęgnacji znane od tysięcy lat afrykańskie masło Shea, określane mianem złotego skarbu natury.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie